web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » درباره ما

درباره ما

جولای 17, 2011 - 12:00 ق.ظ
ساسان زلقی
6,251 بازدید

http://u.filepak.com/ouT4_IMG_2437_-_Copy.JPG

 

تیم رم از معدود تیم های اروپایی به شمار می رود که از سالهای دور در ایران دارای وبلاگ های هواداری بود. پس از آنکه در سال 2001 جالوروسی ها به اسکودتو دست یافتند جرقه ی هواداری از این باشگاه در ایران به طور جدی زده شد.

از آن زمان تا به امروز روند رو به رشد تعداد طرفداران این تیم پیشرفت چشمگیری را به خود دید. اخبار محدود درمورد آخرین وضعیت گلادیاتورهای شهر رم در مطبوعات و رسانه های کشور جوابگوی ذوق و علاقه ی وافر هواداران آ اس رم در ایران نبود.

بنابراین فعالیت گسترده در زمینه ی اطلاع رسانی از آخرین وضعیت تیم و همچنین ایجاد محیطی اختصاصی برای اجتماع هواداران در فضای اینترنت آغاز شد.

وبلاگ هایی که توانستند نظر هواداران بیشتری را به خود جلب کنند با اتصال دامنه ای معتبرتر جنبه ی رسمی تری به خود گرفتند. اما به مرور رمی ها که در این گونه زمینه ها از پیشگامان به شمار می رفتند از هواداران دیگر تیم های اروپایی عقب ماندند چرا که اکثر هواداران تیم های بزرگ اروپایی صاحب سایت های حرفه ای شدند اما جالوروسی ها همچنان به ادامه ی کار در وبلاگ ها قانع بودند.

اما امروز در نهایت با همت قابل ستایش اشخاصی همچون آقایان پیمان اسکندری و ساسان زلقی و همچنین همراهی آقایان الیاس شایان فر، فراز رحمانیان و احسان تقی پور که این سه در سایت رومانیوز مشغول به نویسندگی بودند و همچنین همکاری آقای عباس باغبان مجموعه جدیدی با سایتی جدید تشکیل شده که با نام کلوپ هواداران آ اس رم در ایران کار خود را از تاریخ 1390/04/15 آغاز کرده است.

علاوه بر این دوست عزیز آگوستینو در بخش مقالات مجموعه کلوپ هواداران آ اس رم در ایران همکاری ویژه ای خواهد داشت.

با یاری خداوند متعال مطمئنا ایجاد چنین مجموعه ای می تواند گام بلندی در جهت برطرف کردن نیاز های هواداران گرامی رم در ایران باشد.

شما دوستان عزیز می توانید از پنل بالای سایت، در این کلوپ ثبت نام کنید تا به راحتی در نظرات شرکت کنید. پس از عضویت رمز عبور به میل شما فرستاده می شود که پس از مراجعه به میل خود و تایید ثبت نام با ورود به پنل سایت می توانید کلمه عبور دلخواه را بر روی یوزر خود قرار دهید. در صورت عضویت دیگر نیازی نیست تا برای ارسال نظر نام، میل و آدرس وبلاگ خود را  (در صورت دارا بودن) وارد کنید و به راحتی در نظرات سایت شرکت خواهید کرد.

همچنین برای داشتن یک آواتار در کنار نظرات خود، به سایت گراواتار رجوع کرده و با همان میلی که در این سایت ثبت نام کردید در گراواتار هم ثبت نام کنید و پس از تایید ثبت نام خود، در سایت گراواتار یک آواتار برای خود انتخاب کنید تا به صورت اتوماتیک هنگامی که در کلوپ هواداران آ اس رم نظر می دهید آن آواتار در کنار اسم شما قرار بگیرد.

با تشکر تیم نویسندگی کلوپ هواداران آ اس رم در ایران

13 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.