web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » موبایل

موبایل

سپتامبر 23, 2012 - 1:19 ق.ظ
الیاس شایان فر
4,716 بازدید

ASR27-App

با درود خدمت دوستان و بازدیدکنندگان محترم وبسایت ASR27
با گذشت ۱ سال و چند ماه از تاسیس وبسایت و خبرگزاری هواداران رم در ایران، در ادامۀ ارائۀ خدمت گزاری به شما هواداران و هموطنان محترم، نسخه سایت را در گوشی های موبایل فراهم کرده ایم و از این پس می توانید از آخرین اخبار ما در هر کجا که هستید مطلع شوید و از دنیای جالوروسی ها با خبر شوید.
نسخه سایت در عین سادگی فراهم گردیده و شما می توانید از آن در گوشی های Apple و Android استفاده کنید.
.
طریقه دانلود در آیفون:

ابتدا اینجا را کلیک کرده و این فایل را دانلود کنید سپس آدرس قرار داده شده در این فایل را در قسمت Safari گوشی خود تایپ کنید. با چیزی مشابه با عکس زیر مواجه می شوید. همانطور که می بینید کافیست به درخواست عمل کنید و قسمتی که اشاره شده را کلیک کنید. به شما چند گزینه می دهد که می توانید با کلیک کردن روی Add to Home Screen، این Application را روی صفحه گوشی تان قرار دهید.

app asr27 - apple 2app asr27 - apple 1

طریقه دانلود در گوشی های آندروید:

ابتدا اینجا را کلیک کرده و این فایل را دانلود کنید سپس آدرس قرار داده شده در این فایل را در قسمت Browser گوشی خود تایپ کنید. با چیزی مشابه با عکس زیر (سمت چپ) مواجه می شوید. حالا کافیست دکمه ی لمسی پایین گوشی تان را بزنید تا لیستی که در عکس سمت راست مشاهده می کنید باز شود و با کلیک کردن روی Add to Home Screen، این Application را روی صفحه گوشی تان قرار دهید.

app asr27 - android 2app asr27 - android 1

.
دوستان عزیز، با تلاش های شبانه روزی و زحمات تیم پشتیبانی، به زودی شاهد تغییرات اساسی و گسترده ای در سایت خواهیم بود تا شاهد پیشرفت هرچه بیشتر سایت باشیم.
به امید آنکه رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان را به همراه داشته باشد.

0 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.