web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » رم – پالاسیو؛ توافقات حاصل شده؟!

رم – پالاسیو؛ توافقات حاصل شده؟!

می 20, 2012 - 2:14 ب.ظ
الیاس شایان فر
,
563 بازدید

AsRoma27.Com – پالاسیو که سال گذشته هم مورد توجه رم بود اما سرانجام در جنوا ماندنی شد، این بار به نظر می رسد راهی رم شود. به نظر می رسد همه چیز برای انتقال او آماده شده است و توافقات میان طرفین حاصل گردیده است. والتر ساباتینی شدیدا خواهان جذب این مهاجم آرژانتینی است. می توان گفت پالاسیو در یک قدمی رم قرار دارد و می توان او را خرید اول فصل جدید رم عنوان کرد. با این حال روز های سه شنبه و چهارشنبه همه چیز نهایی می شود.
ساباتینی دو روز است که راهی میلان شده تا با انریکو پرزیوسی، رئیس باشگاه جنوا دیدار کند. گزارش ها حاکی از آن دارد که پالاسیو با قیمتی حدود 10 – 12 میلیون یورو به پایتخت می آید. البته رمیها قصد دارند 7 میلیون را به صورت نقد و مابقی اش را به عنوان بازیکن به جنوا بدهند. 2 احتمال وجود دارد. 1- روزی (2.5 میلیون یورو) و کاپراری (1.5 میلیون یورو) + 7 میلیون یورو. 2- گرکو (4 میلیون یورو) + 7 میلیون یورو که در هر دو امکان سرجمع 11 میلیون یورو می شود. با این حال به گزارش منابع رسمی دیگر احتمال انجام راه اول بیشتر است.
در این راه سابا نگران این هم هست تا اینتر مانع خرید پالاسیو شود چرا که سران نراتزوری هم سخت به دنبال جذب وی هستند. البته اولویت آنها لاوتزی، بازیکن ناپولی است اما با این وجود به نظر نمی رسد مشکلی سر راه این انتقال به رم باشد و اگر همه چیز زودتر انجام شود می توان گفت جواب نهایی جنوا و پالاسیو به والتر ساباتینی، بله است.
مهاجم 30 ساله جنوا همچنان مهاجم خطرناکی در سری آ به حساب می آید. او از سال 2009 به جنوا آمده و در این 3 فصل، 100 بار در لیگ به میدان رفته و 41 بار هم در لیگ موفق به گلزنی شده است. او از نظر فیزیکی با توجه به شرایط سنی اش هیچ مشکلی ندارد و می تواند حداقل تا 2، 3 فصل دیگر در بالاترین سطح ممکن بازی کند.
بسیاری، وینچنزو مونتلا را سرمربی بعدی رم می دانند. سابا قصد دارد با هدیه ای برای خط حمله از مونتلا استقبال کند. با این حال مدیران رم خوب می دانند که رم برای فصل جدید و در خط دفاعی، حداقل به 3 بازیکن جدید و تراز اول نیاز دارد. خرید های بعدی مطمئنا زیر نظر سرمربی جدید باشگاه صورت خواهد گرفت. بر خلاف سال گذشته، ساباتینی فرصت بهتر و بیشتری را برای جذب اهدافش دارد. شتاب رم برای خرید پالاسیو هم نشان می دهد که باشگاه قصد دارد هزینه زیادی برای نقل و انتقالات صرف کند.

43 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.