web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » ساباتینی در پی یک هدف دوگانه دیگر است

ساباتینی در پی یک هدف دوگانه دیگر است

جولای 3, 2015 - 9:26 ب.ظ
آگوستینو
,
532 بازدید

در روزهای سپری شده از بازار تابستانی 2015، والتر ساباتینی مدیر ورزشی رم موفق شده به دو هدف دو گانه برسد.

ساباتینی توانست بر سر آندره آ برتولاچی و یاگو فالکه با جنوا به توافق برسند و مذاکرات او با کالیاری برای راجا ناینگولان و ویکتور ایباربو موفقیت آمیز بودند.

کوریره دلو اسپرت گزارش داده که مدیر ورزشی رم حالا قصد دارد برنامه ای جاه طلبانه را عملی کند و دو تن از ستاره های پرطرفدار سری آ را به شهر ابدی ببرد، دو بازیکنی که در تورینو توپ می زنند: برونو پرز و متئو دارمیان.

جذب این دو ستاره دفاعی آسان نخواهد بود، زیرا علاوه بر درخواست سنگینی که تورینو دارد آنها مشتریان بزرگی دارند.

از نظر کوریره، رم آماده است تا 20 میلیون یورو به علاوه یک بازیکن را به تورینو پیشنهاد کند. یک راه دیگر نیز پیشنهاد کردن 8-7 میلیون یورو برای پرز است و البته پرداخت آن مبلغ در تابستان آینده تا تراز مالی باشگاه دردسرساز نشود.

کوریره از جلسه ساباتینی با ایجنت فالی رَمَدانی نیز نوشته است.

رمدانی ملقب به «رایولای شرقی» نماینده استوان یووتیچ و آدم لیاییچ است. او مدیربرنامه های ماتیا ناستاسیچ نیز هست، مدافع صرب که به میلان نزدیک شده است. ساباتینی با رمدانی در خصوص وضعیت این بازیکنان صحبتی داشته است. روزنامه چاپ پایتخت گزارش داده که دغدغه اصلی رم خط حمله است و رودی گارسیا اِدین ژکو را می خواهد یا الکساندر لاکازت.

الکساندر میتروویچ نیز مورد توجه رم قرار دارد و ساباتینی با پدر او صحبت کرده، اما فعلا بنفیکا از بیشترین بخت برای جذب مهاجم صرب برخوردار است(با انتقالی 15 میلیون یورویی).

18 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.