web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » گارسیا: رئیس پالوتا یک موهبت است

گارسیا: رئیس پالوتا یک موهبت است

آوریل 18, 2015 - 6:36 ب.ظ
آگوستینو
, ,
231 بازدید

در آستانه دیدار با آتالانتا، رودی گارسیا سرمربی رم در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و در رابطه با مسائل مختلف با خبرنگاران گفتگو کرد.

فردا بعدازظهر گرگها میزبان برگامویی ها هستند و برای بازگشت به رده دوم به سه امتیاز نیاز دارند.

«سیدو کیتا، هر چند 100 درصد آماده نیست، می تواند تیم را همراهی کند چون در تمرینات خوب کار کرده است. با وجود غایبان فراوان، او نیرویی مضاعف برای ماست.»

«پیانیچ و ژروینیو هنوز آماده نیستند.»

دانیله دروسی و کنستانتینوس مانولاس محروم هستند و داگلاس مایکون هنوز مصدوم است.

«این طور نیست که گزینه ای نداشته باشم، چون ما پاره دس را داریم، اوچان و آلساندرو فلورنزی. بهترین کار بازی دادن به آنهایی است که کاملا آماده هستند و نگران خط میانی نیستم.»

«فرانچسکو توتی خوب تمرین کرده و حالا وضعیتش مناسب است. می دانیم که وقتی 100 درصد آماده باشد گنجیه ای برای رمِ ماست.»

«مشکل مایکون این است که یک قدم به جلو می رود و دو قدم به عقب. زانویش مشکل بسیار حساسی دارد و در حال حاضر باید به فکر آنهایی باشیم که می توانند فردا بازی کند.»

«غایبان فراوانی داریم، اما این نباید بهانه ما باشد. هنوز آن قدر توانایی داریم که برنده شویم.»

آتالانتا طی دو ماه دوران بدی را سپری کرد، اما آنها هفته گذشته 2-1 ساسولو را شکست دادند. آیا گارسیا نگران بازی دفاعی شاگردان ادی ریاست؟

«از چیزی نمی ترسم، فقط برای آتالانتا احترام قائلم. سبک بازیشان را خودشان تعیین می کنند، ما هم باید با ارائه فوتبالی خوب و منظم بودن در خط دفاعی شرایط را برای آنها سخت کنیم.»

برای نخستین بار پس از اینکه گارسیا در تابستان 2013 سرمربی رم شد پایتخت نشینان در جمع دو تیم برتر سری آ نیستند، آنها چطور می خواهند دوباره لاتزیو را پشت سر بگذارند؟

«ندیدم که بازیکنانم در مورد گرفتن آنها صحبت کنند. تنها موضوعی که اهمیت دارد کسب پیروزی در بازیهای خودمان است، بعد خواهیم دید که نتایج دیگر بازیها چه می شوند. تنها گزینه پیش روی ما کسب پیروزی است.»

امشب لاتزیو به مصاف یوونتوس می رود، گارسیا طرفدار کدام تیم است؟

«طرفدار رم هستم و ما به پیروزی مقابل آتالانتا نیاز داریم. یوونتوس تیمی بزرگ است و امشب می توانند اسکودتویشان را قطعی کنند. هر نتیجه ای که امشب رقم بخورد، چیزی برای ما عوض نمی شود.»

«زمان زیادی تا دربی مانده و تنها موضوعی که اهمیت دارد همین مسابقه{فردا} است. آتالانتا حریفی سرسخت است و می خواهم رمی با انگیزه را ببینم.»

خبرنگاران از گارسیا در مورد جدال رئیس جیمز پالوتا و تیفوسی ها هم پرسیدند. در روزهای اخیر رئیس رم اعلام کرد که همه باید با آشوبگران مقابله کنند. پاسخ تیفوسی ها هم توهین های متعدد بود و بنری که روی آن نوشته شده بود: «پالوتا را اعدام کنید».

«ترجیح می دهم در ورزشگاهی پر از تماشاگر بازی کنیم، نه اینکه کوروا بسته باشد و مشخص است که این به ضرر ماست و ناخوشایند است.»

«قبلا توضیح دادم که رم فقط از بازیکنان و مربیان تشکیل نشده، مدیران هم هستند.»

«رئیس برای رم هر کاری کرده، و ما باید همگی با همه توانمان با او باشیم. رئیس برای رم یک موهبت است.»

«او تلاش فراوانی انجام می دهد تا رم را به جایگاهی بالا برساند. او کسی نیست که باعث شده این محرومیت بوجود بیاید.»

6 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.