web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » رومانیولی: مقایسه با نستا به من انگیزه می دهد

رومانیولی: مقایسه با نستا به من انگیزه می دهد

مارس 9, 2015 - 6:37 ق.ظ
آگوستینو
, , ,
191 بازدید

آلسیو رومانیولی مدافع رمی به عنوان یار قرضی با پیراهن سامپدوریا درخشیده و همین باعث شده تا شایعه علاقه مندی آرسنال به او شنیده شود.

مدافع 20 ساله که توانایی بازی در مرکز و جناح چپ خط دفاعی را دارد گفتگویی با وب سایت گل داشته و از آلساندرو نستا ستاره سابق لاتزیو و میلان به عنوان الگویش نام برده است.

چند بازیکن جوان دیگر هم به همراه خودت در سامپ هستند، یکی از جوان ترین تیم های سری آ هستید. سینیشا میهایلوویچ هم یکی از بهترین «سختگیرترین» لیگ ماست. چطور کار می کنید؟

شاید استفاده از آن کلمه زیاده روی باشد. او مربی است که می خواهد کارش را انجام دهد و همیشه تلاش زیادی انجام می دهد، به همین خاطر به نظرم منصفانه است که وقتی خوب بازی می کنیم از ما تمجید کند و وقتی بد کار می کنیم از ما انتقاد کند. در حقیقت مربی با همه بازیکنانش رفتاری یکسان دارد و این به نفع ماست.

میهاییلوویچ در دوران خودش یکی از بهترین مدافعان لیگ ایتالیا بود. دوست داری کدام ویژگی او را داشته باشی؟

دوست دارم قدرت و دقت پای چپش را داشته باشم که هنوز همان طور است. و بعد هم هوشی که دارد.

میهاییلویچ تو را با ستاره بزرگی مثل آلساندرو نستا مقایسه کرد. برای بازیکن جوانی مثل تو این مایه افتخار است یا باعث می شود تحت فشار قرار بگیری؟

مایه افتخارم است، از نظر من نستا قوی ترین مدافع ایتالیا بود و الگویم است. این مقایسه به من انگیزه می دهد تا بهتر کار کنم.

دیدیم که در چند پست مختلف بازی کردی، در مرکز و جناح چپ. در کدام پست راحت تری؟

بجای دفاع راست و چپ دوست دارم در مرکز باشم، چون دوست دارم بیشتر با توپ کار کنم. دفاع های کناری بیشتر جلو می روند، ولی کمتر با توپ کار می کنند، دفاع مرکزی عقب می ماند و بیشتر توپ نصیبش می شود، این بهترین چیز برای من است.

0 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.