web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » کیتا: فاقد خودباوری بودیم

کیتا: فاقد خودباوری بودیم

مارس 3, 2015 - 2:32 ق.ظ
الیاس شایان فر
, ,
382 بازدید

به گزارش ASR27، تک گل سیدو کیتا برای رم کافی نبود و تنها 1 امتیاز را به حساب رم واریز کرد تا گرگها نتوانند از فرصت کاهش اختلاف 9 امتیازی با صدر استفاده کنند.
واسیلیس توروسیدیس با خطایی که پشت محوطه مرتکب شد علاوه بر اخراجش از زمین مسابقه، فرصت گلزنی برای کارلوس توز از روی ضربۀ ایستگاهی را هم فراهم کرد اما در ادامه رمِ 10 نفره حملات بیشتری را انجام داد تا در نهایت کیتا با ضربۀ سر دروازۀ بیانکونری را باز کند.
کیتا پس از بازی به Mediaset Premium و Sky Sport Italia گفت: ” خیلی دیر بیدار شدیم چون پس از کارت قرمز باید 2 برابر سخت تر کار می کردیم. ”
” ما به 3 امتیاز امروز نیاز داشتیم اما مساوی کردیم و این کافی نیست. یووه تیم بزرگیست و ما نمی توانیم 90 دقیقه روی آنها تسلط داشته باشیم. ”
” با این حال باید همان سبک بازی مان در 20 دقیقۀ پایانی را در کل بازی ارائه می دادیم. اگر همیشه اینطوری بازی می کردیم حالا 9 امتیاز عقب تر از یووه نبودیم. ”
” برای انجام یک بازی خوب فوتبال باید خونسرد و آرام باشید این چیزیست که ما در حال حاضر فاقدش هستیم. ”
” یوونتوس برای چندین سال تیمی یکدست داشته و بازیکنان با هم بوده اند و به عنوان یک تیم به پیروزی رسیده اند. آنها آرامش و خودباوری دارند که ما فاقد این موارد هستیم. ما دائما در تلاش و در حال تعقیب لیگ بودیم. “

5 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.