web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » معرفی فیلم: The Dinner Game

معرفی فیلم: The Dinner Game

ژانویه 4, 2015 - 10:32 ق.ظ
adelmomen
,
359 بازدید

چند روز پیش حقیقتا حال بدی داشتم ,قرار بود فردای آن روز خانواده از صبح به دیدار بستگان بروند, آن شب را تا دیر وقت بیدار بودم بدون اینکه کار خاصی انجام دهم , حقیقتا در کما به سر میبردم ,بلاخره تصمیم به خواب که نه – بیهوش شدم و به خواب رفتم, حوالی غروب بود که با بیقراری وحشتناکی از خواب بیدار شدم ,با اینکه گرسنه بودم ولی حال خوردن غذا را نداشتم , قطعا میتوان گفت افسرده شده بودم , دور ور ساعت 9 شب بود که خانواده برگشتند.

اولی حرفی که پدر از دیدار با من زد:آشفته به نظر میرسی! خب چندان هم  حدس زدن این موضوع کار شاخی به نظر نمیرسید! از قدیم به قول سعدی گفته اند که” رنگ رخساره خبر میدهد از سر درون”!

مادرم پرسید چیزی خورده ای؟ گفتم نه! هنوز گرسنه نیستم !

اصولا مادر ها در چنین مواقعی به مشورت با پدر میپردازند که چند روزی هم در لاک خورد رفته و نه حرفی میزند و نه غذای میخورد!  و…

خلاصه به زور غذای اندکی را به زور تناول کردم و باز به اتاقم برگشتم .

نیم ساعتی گذشته بود و در خانه همه چیز به خوبی و خوشی میگذشت و خانواده اوضاع را مساعد میدید , پدر مشغول دیدن  اخبار هایی شگفت انگیر پیرامون ایران و جهان بود و مادر هم گرفتار سریال های عاشقانه با معانی عمیق که خود نشان دهنده دلایل جهان سومی بودنمان هست و عموما دیالوگ های ماندگاری هم البته برا قشر خاصی برجا میذاره بود!

تا اینکه صداهائی از اتاق پسر افسریشان به گوش رسید! شبیه صدای گریه بود – شایدم خنده! شایدم نعره – ولی قطعا صدای کسی بود که در حال اشک ریخت است!  اولین حدسی که میشود زد گریه پسر به واسطه افسردگی چندین روزه اش بوده ! این پسر واقعا افسرده بود.شاید همسایه ها هم صدای او را شنیده بودند!

مادر خانواده به سراغ پدر که شدیدا محو تماشای اخبار بود, ظارا تحولات شگرفی در حال رخ دادن بود , عمه مجری معروف به خاله سکینه عطسه کرده و گروهک بن لادن اینا  اینو برعهده گرفته و حالا در حال بررسی تاثیرات آن بر اتقصاد آمریکا بوند ولی آنچه که برای پیرم مهم بود اینکه آیا این باعث حمله آمریکا به ایران میشه؟ یعنی باید امیدوار بود؟ روزنه امیدی را در حال جستجو بود که مادر به سراغش رفت و او را از اوضا با خبر کرد و به سوی اتاق پسر افسرده رفتند تا ببینند ماجرا چست؟ دلیل افسردگیش چیست؟ و در صورت مشاهد نمودن گریه پسر او را دل داری دهند.خیلی هم خوب!

اساسا در طول این 25 سال و 11 ماه و 20-30 روز از زندگی ام به این نتیجه رسیده ام که همیشه با آنچه که انتظارش را دارید رو برو نخواهید شد! همیشه زندگی به شما رو دست میزند.

پدر و مادر گرامی پس از وارد شدن به اتاق پسر با صحنه جالبی رو برو شدند ! آنها با ورود به اتاق پسر افسره ناخداگاه با دیدن پسر زدند زیر خنده! چشمان پسر هم چون چشمه جوشانی در حال اشک ریختن بودپسر همچون دیوانه ای به مانیتور خیره شده بود و اشک میریخت!

آری! پسر در حال دیدن فیلم بازی شام فرانسیس وبر همچون مجنونی میخندید و از شدت خنده اشک میریخت!

فکر میکنید این داستان خیالیست؟ پس خودتان فیلم را ببینید و قضاوت کنید! :-??

http://takmovie119.in/jpg/images/the.dinner.game.1998-1374340560.jpg

 

اطلاعات فیلم : IMDB
ژانر : کمدی
فرمت فایل : MKV
حجم فایل : 600 مگابایت
کیفیت : BluRay 720p
زیرنویس فارسی :دانلود

کارگردان:Francis Veber

خلاصه داستان : هر هفته «پیر» و دوستانش یک بازی را سر میز شام ترتیب می‌دهند. بازی به این شکل است که هر کدام از آن‌ها احمق ترین فردی که می‌توانند پیدا کنند را بعنوان مهمان بر سر میز شام می‌آورند…

  دانلود فیلم 

پ.ن: پیشتر از فرانسیس وبر فیلم  La doublure  در سایت قرار گرفته بوده.

پ.ن 2: این فیلم دومین کمدی برتر تاریخ فرانسه انتخاب شد ,که از کج سلیقگی دوستان هست ,قطعا!
 
 
 

40 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.