web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » توروسیدیس: وضعیت یونان نگران کننده است

توروسیدیس: وضعیت یونان نگران کننده است

اکتبر 17, 2014 - 2:43 ق.ظ
الیاس شایان فر
, ,
227 بازدید

به گزارش ASR27، واسیلیس توروسیدیس پس از یک شکست دیگر به همراه تیم ملی یونان، به رم بازگشته تا تمرینات باشگاهش را از سر گیرد. سرمربی کنونی یونان، سرمربی سابق رم، کلودیو رانیری است که از 3 بازی که هدایت یونان را بر عهده داشته تنها 1 امتیاز کسب کرده است. پس از شکست خانگی مقابل ایرلند شمالی، توروسیدیس در مصاحبه ای با Gazzetta.gr نظرش را راجع به شرایط تیم ملی کشورش بیان کرد:
” وقتی از 3 بازی انجام شده 2 شکست را متحمل  می شوید و تنها 1 امتیاز به دست می آورید، نشان می دهد که وضعیت تان نگران کننده است. در حال حاضر نمی خواهم کسی را مقصر این شرایط بدانم و کسی را سرزنش نمی کنم. ما باید این شرایط را میان خودمان حل و فصل کنیم و ببینیم کجای کار اشتباه است. واقعیت این است که مربی جدید بهانه نیست. چیزی که مسلم است این است که ما می خواهیم خودمان را از این شرایط بیرون بکشیم اما وقت زیادی نداریم. در حال حاضر چند بازی انجام داده ایم و 7 بازی دیگر باقی مانده است. یعنی 21 امتیاز. انتظارات زیادی وجود دارد. حتی اگر هر 3 بازی را می باختیم، نمی خواستم اختلافی را به وجود بیاورم. این تیم همیشه روحش را برای کسب پیروزی می دهد اما اگر از الان اینطوری نباشیم، نمی توانیم برای مسابقات اروپایی به فرانسه برویم. ”
” رانیری؟ من نه مربی را قضاوت می کنم و نه هم تیمی هایم را. در طول جام جهانی هم این را گفتم و حالا هم تکرار می کنم: ما باید روح مان را بدهیم. ما حتی در مقابل ژاپن و ساحل عاج هم خوب نبودیم اما تمام روح و وجود مان را در زمین بازی دادیم. در بازی خارج از خانه مقابل فنلاند هم این را نشان دادیم. مردم ناراحت اند. ما هم بیشتر اما به حمایت آنها در این دوران سخت نیاز داریم. اگر من هم یک هوادار معمولی یونان بودم، خیلی غمگین و ناراحت می شدم اما همه ی کاری که باید بکنیم این است که از خواب بیدار شویم و خودمان را باور داشته باشیم. “

10 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.