web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » انریکه با رم دو ساله امضا کرد

انریکه با رم دو ساله امضا کرد

ژوئن 22, 2011 - 10:04 ق.ظ
ساسان زلقی
,
455 بازدید

لوئیس انریکه پس از سه فصل حضور در بارسای بی با امضا قراردادی دو ساله به آ اس رم پیوست. رم فصل را با رانیری آغاز کرد اما در اواسط نیم فصل دوم رانیری استعفا داد تا وینچنزو مونتلای جوان هدایت رم را بر عهده بگیرد. با توجه به از دست رفتن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و کسب نتایجی پر نوسان توسط وینچنزو مونتلا، مدیریت باشگاه تصمیم گرفت تا در فصل آینده هدایت باشگاه را به یک جوان دیگر واکذار کند.

هافبک سابق تیم های رئال مادرید و بارسلونای اسپانیا برای یک ماجراجویی جدید و به عنوان سرمربی به رم آمده است. انریکه در فصل اول حضورش در رم 2.9 میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد و در فصل 13-2012 دستمزدی 3.1 میلیون یورویی دریافت خواهد کرد.

بدین ترتیب انریکه تا سال 2013 با جالوروسی قرارداد خواهد داشت و احتمالا هدف اصلی او ساخت اسکلت رم توسط جوانان خواهد بود. تیم امید رم در ایتالیا قهرمان شده است و عده ای از مستعدترین جوانان کشور چکمه ای در این تیم توپ می زنند. حضور انریکه می تواند نوید بخش این موضوع باشد که این جوانان به مرور به تیم اصلی اضافه شوند تا هم معدل سنی تیم را کاهش بدهند و هم از نظر مالی به سود باشگاه باشند.

2 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.