web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » انریکه: احساس بدی دارم!

انریکه: احساس بدی دارم!

دسامبر 4, 2011 - 9:00 ب.ظ
الیاس شایان فر
, , ,
663 بازدید

لوئیس انریکه پس از شکست سنگین مقابل فیورنتینا اذعان کرد: ” احساس بدی دارم. هر کسی در این وضعیت همین حس را دارد. ” رم ساعاتی پیش در فلورانس با 8 بازیکن شکست سنگینی را متحمل شد.
در این دیدار خوان، فرناندو گاگو و بویان کرکیچ از زمین مسابقه اخراج شدند و در نهایت فیورنتینا موفق شد با 3 گل رم را بدرقه کند.
سرمربی اسپانیایی رم پس از این بازی گفت: ” احساس بدی دارم. چه من و چه بازیکنان و مربیان رمی در این وضعیت شرایط خوبی نداریم. ”
” گل اول از روی پنالتی به ثمر رسید و این کارت قرمز جریان بازی را تغییر داد. تا آن لحظه بازی به طور کامل در اختیار ما بود. اما از نیمه دوم به بعد در هم شکستیم. مهاجمان هر آنچه که می توانستند انجام دادند و من انتقادی از آنها ندارم. ”
” وقتی شما 3 کارت قرمز دریافت کرده اید و 3-0 عقب افتاده اید، کار دشواری است که بتوانید به بازی بازگردید و بازی خوبی را به نمایش بگذارید. ”
هواداران رم تا به امروز کم و بیش از انریکه حمایت کردند اما پس از این باخت تحقیر آمیز هواداران شعار: ” انریکه استعفا کن! ” را سر دادند.
” ما مربیان موارد مشابه به این را زیاد تجربه می کنیم. گاهی اوقات آنطور که ما می خواهیم پیش نمی رویم و نتایج خوب به دست نمی آیند، بنابراین در بعضی مواقع شک و تردید هایی به وجود می آید. هنوز زود است اما بدیهی است که این کار آسانی نیست. ”
” من با مدیران صحبت می کنم؟ من همیشه این کار را انجام می دهم. وقتی ما 10 نفره شدیم رم سعی داشت بازی را در دست گیرد و به بازی بازگردد اما چندان موفق نبودیم. ”
” گابریل هاینزه روی گل دوم اشتباه کرد و مانع گلزنی الساندرو گامبرینی شد. ”
” با این حال مسئولیت این شکست مانند همیشه بر عهده من است. من از بازیکنانم هیچ شکایتی ندارم. ”
پابلو دانیل اوسوالدو پس از دعوایش با اریک لاملا از حضور در این بازی محروم شد و فرانچسکو توتی 90 دقیقه نیمکت نشین بود.
” فرانچسکو 100% آماده نبود. او از یک مصدومیت طولانی مدت بازگشته بنابراین من فکر می کردم او آماده بازی کردن نیست. در نیمه دوم از نظر من درست به نظر نمی رسید که او را به میدان بفرستم چون تیم یک بازیکنش را از دست داده بود. من به او استراحت دادم و تصمیم گرفتم این بازی به میدان نرود چون در آن وضعیت تعویض او منطقی به نظر نمی رسید. “

64 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.