web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » اخبار کوتاه از رم

اخبار کوتاه از رم

نوامبر 30, 2011 - 3:10 ب.ظ
الیاس شایان فر
,
599 بازدید

گالاتاسرای به دنبال گاگو
فرناندو گاگو بازیکن رئال مادرید که به صورت قرضی راهی رم شده است مورد توجه تیم گالاتاسرای ترکیه قرار گرفته است.
این باشگاه استانبولی در نظر دارد برای تقویت تیمش یک پیشنهاد بزرگ برای جذب این هافبک دفاعی آرژانتینی بدهد. گفته می شود سران گاتاسرای گاگو را برای ژانویه می خواهند. در حال حاضر گاگو 10 بار پیراهن رم را بر تن کرده و 1 گل زده هم در کارنامه خود در ایتالیا دارد.

اشتوتگارت به دنبال اوکاکا
استفانو اوکاکا، مهاجم سیه چرده و جوان رم می تواند در ماه ژانویه جالوروسی را ترک کند.
بر اساس آخرین شایعات منتشر شده، تیم اشتوتگارت آلمان قصد دارد مهاجم جوان و ایتالیایی رم که قراردادش در ژوئن 2012 به پایان می رسد را به خدمت بگیرد. در هفته های گذشته نیز مدیر برنامه های اوکاکا اعلام کرده بود که: موکلش می تواند در ژانویه و یا در تابستان تیم را ترک کند. به خصوص به مقصد تیم های خارج از کشوری که به استفانو علاقه مندند.

پیرلو در مقابل رم باز می گردد
آندریا پیرلو به دلیل مصدومیت در این هفته نمی تواند تیمش را مقابل چسنا همراهی کند.
هافبک سابق میلان در مقابل ناپولی هم با مصدومیت بازی کرد و اکنون نمی تواند تیمش را در هفته آینده همراهی کند. باشگاه یووه نیز قصد دارد از او در این دیدار استفاده نکند تا برای هفته های آینده آماده باشد. بدین ترتیب او می تواند برای دیدار دوشنبه 12 دسامبر مقابل رم در ورزشگاه المپیکو به میدان برود.

رمیها به صرف شام دور هم جمع شدند
بازیکنان رم شب گذشته در یکی از رستوران های معروف رم گرد هم آمدند.
این قرار ملاقات میان بازیکنان رم به اصرار فرانچسکو توتی و مارکو بوریلو بیشتر برای برطرف کردن سوءتفاهمات میان اوسوالدو و لاملا بود. دیشب نیکولاس بوردیسو هم به جمع جالوروسی ها پیوست و در کنار دیگر بازیکنان پیتزا خورد!

خوزه آنجل: وقتی اوضع پیچیده می شود نیاز به اتحاد بیشتری دارید
مداقع اسپانیایی رم در صحبتی کوتاه در صفحه رسمی فیس بوکش در مورد وضعیت پیچیده باشگاه رم گفت: ” وقتی اوضاع پیچیده شود شما به اتحاد بیشتری نیاز دارید. باید قوی تر شویم. برای تیم، طرفداران و نام رم. از همه کسانی که نظرات و انتقادات شان را مطرح می کنند متشکرم چرا که کمک بیشتری به بهبود من می کند. ما می خواهیم برنده شویم! “

12 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.