web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » Ice Bucket Challenge در رم!

Ice Bucket Challenge در رم!

آگوست 21, 2014 - 6:30 ب.ظ
الیاس شایان فر
, , , , , ,
687 بازدید

به گزارش ASR27، حتما شما هم از چلنج سطل یخ که این روز ها میان افراد معروف باب شده و ستارگان جهان یکدیگر را به انجام این کار دعوت می کنند شنیده اید. این کار برای حمایت از موسسه خیریه ای در آمریکا برای بیمارانی است که قادر به فکر کردن و لمس کردن هستند اما توانایی راه رفتن، غذا خوردن و حرف زدن را ندارند و به نوعی بدن شان قفل شده است. متاسفانه هنوز درمانی برای این بیماران تشخیص داده نشده است و از همین رو مردم در سرتاسر دنیا قصد دارند پولی را برای کمک به این موسسه خیریه جمع آوری کنند.
از زاکربرگ که گیتس را دعوت کرد تا جمعی بزرگ از ستارگان دنیای موسیقی و فیلم جهان و ستارگان دنیای فوتبال از جمله، مسی، رونالدو، نیمار، بکام، جان تری، ریو فردیناند، خاویر هرناندز و دارن فلچر و … همه و همه در این کار خیریه شرکت کرده اند.
در همین راستا این چلنج به تیم فوتبال رم هم سرایت کرده و کوین استروتمن به دعوت از هموطن و هم تیمی اش، اوربی امانوئلسون این کار را انجام داد. استروتمن هم پس از انجام این کار دیگر هم تیمی اش، جروینیو را به انجام این کار فرا خواند. حالا جروینیو 24 ساعت فرصت دارد تا این کار را انجام دهد.

15 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.