web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » دی فرانچسکو امیدوار است کاپیتان بازی نکند!

دی فرانچسکو امیدوار است کاپیتان بازی نکند!

نوامبر 19, 2011 - 9:01 ب.ظ
الیاس شایان فر
,
495 بازدید

ائوبسیو دی فرانچسکو اذعان می کند که در آستانه دیدار دو تیم رم و لچه که فردا شب برگزار می شود، خاطرات شیرینش در رم هم به ذهن او باز می گردند. با این حال این مربی جوان امیدوار است هم تیمی سابقش، فرانچسکو توتی بازی نکند!
دی فرانچسکو در رم 168 بار به میدان رفت و 14 گل نیز به ثمر رساند. او موفق به کسب اسکودتوی سال 2000-2001 هم شد.
او به گازتا دلو اسپرت گفت: ” عاطفی ترین چیزی که به ذهن دارم تساوی 3-3 مقابل لاتزیو در دربی دلاکاپیتاله بود. در آن دیدار یک گل مهم به ثمر رساندم. ”
” ما 3-1 عقب بودیم و لاتزیو در حال به دست آوردن یک پیروزی شیرین مقابل ما بود. من در مقابل پاول ندود و از روی سانتر فرانچسکو توتی موفق شدم با پای راستم، دروازه لوکا مارچگیانی را باز کنم. ”
توتی هنوز کاپیتان رم است و همچنان به عنوان یک بازیکن مهم و کلیدی برای تیمش به میدان می رود. البته او 1 ماه مصدوم بود و اکنون شرایط بازی کردن را پیدا کرده و می تواند فردا شب مقابل لچه به میدان برود.
” فرانچسکو همواره بر ارزش های رم افزوده است. من به رابطه ی دوستانه ای که هنوز با او دارم افتخار می کنم. ما هر سال کریسمس برای یکدیگر کادو می فرستیم! ” در ادامه او به شوخی می گوید: ” امسال او می تواند با بازی نکردنش مقابل لچه به من هدیه ی بزرگی بدهد! ”
” من احساس بسیار خاصی قبل از این بازی دارم. البته من خاطرات بزرگی از این شهر و طرفداران رمی دارم. با این حال زمانی که مسابقه آغاز می شود، من فقط به فکر موفقیت لچه خواهم بود. ”
” ما در حال حاضر در وضعیت خوبی قرار داریم و اکنون باید به فکر کسب نتایج خوب باشیم. بچه های ما از نظر تمرکز بهبود یافته اند و از این نظر پیشرفت خوبی داشته اند. ”
دیگر بازیکن سابق رم، دروازه بان تیم لچه، خولیو سرجیو است اما به نظر می رسد او فردا از روی نیمکت بازی را تماشا کند.
” من در حال حاضر در حال تصمیم گیری هستم و خواهم گفت که فردا چه بازیکنانی از ابتدا به میدان می روند. پست دروازه بانی نقش بسیار مهم و ظریفی در فوتبال است و تصمیم گیری در مورد این پست کمی دشوار است. “

20 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.