web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » من سیتی آماده جذب دنیله

من سیتی آماده جذب دنیله

نوامبر 18, 2011 - 8:02 ب.ظ
الیاس شایان فر
, ,
493 بازدید

دی بندتو: دنی تمدید می کند!
روبرتو مانچینی سرمربی باشگاه منچستر سیتی اذعان کرد که اگر دروسی قصد ترک رم را دارد، باشگاه منچستر سیتی آماده ارائه پیشنهاد است.
آینده کاپیتان دوم جالوروسی در تیم زادگاهش در هاله ای از ابهام است و ممکن است با پایان قراردادش در ژوئن 2012 او پایتخت را ترک کند.
مانچینی، سرمربی سابق اینترمیلان به کوریره دلو اسپرت گفت: ” این همیشه برای شما دشوار خواهد بود که دست روی یک بازیکن رمی بگذارید که برای رم و هوادارانش بازی می کند. ”
” چرا که یک بازیکن رمی به ریشه اش و راه زندگی اش متصل است. در نتیجه من تعجب نمی کنم اگر او قراردادش را با رم تمدید کند. ”
” اما اگر دروسی برای فروش گذاشته شود منچستر سیتی آماده جذب او خواهد بود. در کنار من سیتی تیم هایی نظیر رئال، چلسی و باشگاه های بزرگ دیگر هم به او علاقه مند هستند. ”
” او بازیکن برتر و بزرگی است. او یکی از معدود بازیکنانی است که می تواند در بهترین تیم های جهان بازی کند. او هافبک کاملی است. با کلاس و با تجربه. ”
مانچینی هم که خود روزی بازیکن وفاداری به سامپدوریا بود، دروسی را در صورتی که به باشگاهش تعهد داشته باشد درک می کند.
بازیکن سابق تیم ملی ایتالیا گفت: ” من پیشنهادات بزرگ و افتخاراتی را که می توانستم به دست بیاورم را رد کردم تا در سامپدوریا بمانم. ”
” من احساس می کردم عاشق تیمم هستم و به تیم های زیادی که می توانستم به همراه شان اسکودتو را کسب کنم نه گفتم و سپس نیز اسکودتو را با سامپا تصاحب کردم. دنیله هم می تواند همین کار را انجام دهد. ”
” در کل، اگر لوئیس انریکه به دروسی زمان بدهد او می تواند بهترین عملکردش را در رم به نمایش بگذارد. ”
دروسی 28 ساله محصول آکادمی باشگاه رم است و همه او را پس از خداحافظی کاپیتان فرانچسکو توتی از فوتبال، کاپیتان دوم جالوروسی می دانند.
بدون شک رم و دروسی می خواهند همچنان راه شان را با یکدیگر ادامه دهند اما در این راه مشکلاتی در تمدید قرار او وجود دارد.
این در حالیست که دروسی پیشنهاد 7 میلیون یورو را به باشگاه رم داده است. پیش از این رمیها پیشنهاد عجیب 4.5 میلیون یورو در هر فصل را دادند اما پس از رد پیشنهاد از سوی دنی، باشگاه رم پیشنهادش را به 5.5 افزایش داد. حال گفته می شود که رمیها ممکن است 6 یا 6.5 میلیون یورو را در هر فصل به دنی پیشنهاد دهند!
اما از سویی نیز رئیس باشگاه رم اطمینان کامل دارد که دنیله دروسی قراردادش را با تیم رم تمدید می کند.
مرد آمریکایی رم امیدوار است که باشگاه رم از خروج دنی در ماه ژوئن به صورت آزاد جلوگیری کند.
مالک جدید رم اشاره کرد: ” من به ماندن او در رم خوش بین هستم. فرانکو بالدینی، مدیر کل باشگاه شخصا به دنبال کار های اوست. ”
” من نمی توانم چیز زیادی در این رابطه بگویم چرا که مذاکرات در حال تداوم است. اما من مطمئن هستم و به توانایی های بالدینی ایمان دارم. “

36 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.