web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » آستوری: بی درنگ رم را انتخاب کردم

آستوری: بی درنگ رم را انتخاب کردم

آگوست 1, 2014 - 1:22 ق.ظ
آگوستینو
, , ,
546 بازدید

داویده آستوری برای نخستین بار به عنوان بازیکن رم در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و در دانشگاه فیلادلفیا به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

شرایط چطور است؟ چرا شماره 23 را انتخاب کردی؟

«خوشحالم که پس از شش سال بازی برای کالیاری در این باشگاه هستم و به همین دلیل مایلم تا از باشگاه سابقم تشکر کنم. این عدد شانس رئیس سابقم چلینو است. البته دلایل دیگری هم دارد که خصوصی هستند.»

با لاتزیو به توافق رسیده بودی؟ نظرت در مورد اینکه لوتیتو گفته بود مارادونا نیستی…

«رسانه ها بزرگنمایی کردند، رئیس سابقم جیولینی همه چیز را توضیح داد و گفت که توافق{با لاتزیو} انجام نشد، ولی وقتی فهمیدم که رم مرا می خواهد بی درنگ آنها را انتخاب کردم. {اینکه مارادونا نیستم} مشخص است، چون ما در پست های متفاوتی بازی می کنیم. شاید هزاران مذاکره انجام شود، ولی وقتی توافقی بین دو باشگاه صورت نگرفته صحبت در موردشان بی فایده است.»

چطور شد که سال گذشته به روسیه نرفتی؟ اینجا چه پستی داری؟

«توافق برای رفتن به روسیه مربوط به دو سال پیش بود، نرفتم چون می خواستم به تیم ملی برسم. برای پستم مشکلی نیست. حاضرم در سمت چپ و راست دفاع میانی بازی کنم و تصمیم گیری با مربی است.»

انجام نشدن انتقالت به لاتزیو ماجرای خنده داری شد، به آن خندیدی؟ با هم تیمی هایت؟

«(با خنده) بیایید بگوییم که رسانه ها شیطنت می کنند. من با دوستانم شوخی کردم، ولی به هواداران بقیه تیم ها احترام می گذارم.»

پراندلی به تیم ملی دعوتت نکرد. به نظرت رم می تواند برای رسیدن به اهداف بزرگ تلاش کند؟

«دعوت نشدن به تیم ملی باعث شد که خیلی مایوس شوم، ولی فصل جدیدی آغاز خواهد شد. ما باید نسبت به سال گذشته نتایج بهتری بگیریم، به همراه مربی این هدف ماست. ما ترکیب بزرگی داریم و به نظرم می توانیم لحظات خوبی را پشت سر بگذاریم.»

با ماتیا{دسترو} همیشه دوست بودید، ولی درگیری تان باعث شد که به تیم ملی نرسد. نظرت در مورد مربی جدیدت؟

«همیشه با ماتیا دوست بودم. ما بلافاصله پس از برخوردمان در کالیاری مسائل را حل کردیم. مربی کارهای زیادی برای بازیکنانش انجام می دهد و انتظارات زیادی هم دارد. او مربی مدرنی است.»

هدفت پس گرفتن جایگاهت در تیم ملی است؟

«می شود اهداف{در رم و ایتالیا} را در کنار هم قرار داد. وقتی در تیم ایتالیایی بزرگی مثل رم بازی می کنید شانس بیشتری برای حضور در تیم ملی دارید.»

2 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.