web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » سه ايرانی در فهرست منتخب قاره آسيا

سه ايرانی در فهرست منتخب قاره آسيا

جولای 2, 2014 - 4:35 ب.ظ
Magneto
,
125 بازدید

سايت بليچر ريپورت در گزارشي، تيم منتخب قاره آسيا در جام جهاني را مشخص کرده که نام سه بازيکن تيم ملي در آن ديده مي شود. اميرحسين صادقي اولين بازيکن تيم ملي است که در تيم منتخب قاره آسيا قرار گرفته است. بليچر ريپورت در مورد صادقي نوشته: در حالي که به نظر مي رسيد جلال حسيني، چهره اصلي خط دفاعي در جام جهاني باشد اين اميرحسين صادقي بود که با بازي هاي خوبش توجه ها را به سمت خود جلب کرد.

مهرداد پولادي هم که در جام جهاني عملکرد فوق العاده اي داشت ديگر نماينده تيم ملي در اين فهرست است. از ديد بليچر رپيورت، پولادي بعد از آندو، بيشترين ميزان شرکت در کارهاي دفاعي را داشته و بازيکن ويژه تيم ملي در برزيل بود. با اينکه بازيکنان روبه رويي او در ديدار با تيم هاي نيجريه و آرژانتين، بازيکنان بزرگي بودند، پولادي تقريبا در برابر تمام حملات امانوئل امنيکه و پابلو زابالتا ايستادگي کرد.

نام آندرانيک تيموريان هم در تيم منتخب قاره آسيا ديده مي شود. اين سايت در مورد آندو نوشته که هافبک سابق بولتون از تمام تجربياتش براي ارائه يک نمايش احترام برانگيز در جام جهاني استفاده کرد.

او مهره کليدي در تيم ملي به خاطر کمکش به مدافعان تيم محسوب مي شود و آندو يکي از دلايلي بود که تيم ملي در بازي مقابل نيجريه و آرژانتين تنها يک گل دريافت کرد هر چند که او و مدافعان تيم ملي نتوانستند جلوي بوسني به خوبي مقاومت کنند. آندو يکي از دلايل اصلي موفقيت نسبي ايران در جام جهاني بود.

دنیای اقتصاد

0 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.