web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » سیلوا در میلان, آلان در رم

سیلوا در میلان, آلان در رم

ژوئن 3, 2014 - 9:04 ب.ظ
prince of rome
, ,
472 بازدید

براساس اخرین گزارشات منتشر شده توسط رسانه های ایتالیایی ادریانو گالیانی رئیس باشگاه میلان اماده است تا با پیشنهادی وسوسه کننده گابریل سیلوا برزیلی را به تیمش بیاورد.

این بازیکن 23 ساله مورد توجه باشگاه های بزرگ ایتالیایی قرار گرفته است: از یوونتوس تا ناپولی, از اینتر تا فیورنتینا و رم همگی مشتریان این مدافع چپ اودینزه هستند. این بازیکن که تا سال 2016 با تیمش قرارداد دارد فاقد پاسپورت اروپایی می باشد.

گفته می شود این بازیکن هدف اصلی فیلیپو اینزاگی است و رئیس باشگاه نیز به او قول جذب این مدافع را داده است. میلان قصد دارد برای خرید او مبلغ 8.5 میلیون یورو به اودینزه پرداخت کند.

امروز ایل مسیجرو گزارشی را منتشر کرده که نشان می دهد رم نام بازیکنی جدید را در لیست خرید خود برای هافبک قرار داده است. آلان هافبک دفاعی 23 ساله و برزیلی اودینزه گزینه ای است که مسئولان رم به دنبال جذب او هستند, کسی که در حال مذاکره با باشگاه برای تمدید قراردادش است. قرارداد فعلی او در ماه ژوئن به پایان می رسد و می تواند با انتقالی ازاد به باشگاهی دیگر منتقل شود. این بازیکن 23 ساله که پاسپورت اروپایی نیز در اختیار دارد در 33 بازی برای اودینزه موفق به ثبت 3 پاس گل شده است.

1 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.