web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » پيش‌بينی مورينيو در مورد گروه‌های جام‌جهانی 2014

پيش‌بينی مورينيو در مورد گروه‌های جام‌جهانی 2014

ژوئن 3, 2014 - 7:36 ب.ظ
Magneto
,
565 بازدید

خوزه مورينيو، سرمربي تيم فوتبال چلسي انگليس پيش بيني کرد که نيجريه از گروه ايران به دور دوم مسابقات جام جهانی 2014 صعود کند. مورينيو که به عنوان سفير جهاني فوتبال با سايت ياهو همکاري مي کند، در پيش بيني خود از گروه F جام جهاني گفت آرژانتين به عنوان سرگروه و نيجريه به عنوان تيم دوم به مرحله بعد صعود مي کنند.

پيش بيني مورينيو در مورد تيم هاي صعود کننده از ساير گروه ها به اين ترتيب است:

– در گروه A تيم برزيل به عنوان سرگروه و مکزيک به عنوان تيم دوم به مرحله بعد مي روند.

– در گروه B تيم اسپانيا به عنوان سرگروه و بعد از آن هلند صعود مي کنند. مورينيو دليل انتخاب هلند را همکاري با لوييس فان خال، سرمربي اين تيم در اواخر دهه1990 در بارسلونا دانست.

– در گروه C يونان و ساحل عاج که ديديه دروگبا را در اختيار دارد، بالاتر از تيم هاي کلمبيا و ژاپن قرار گرفته و به مرحله بعد صعود مي کنند.

– مورينيو در گروه D هيچ تيمي را انتخاب نکرد و فقط به نقاط قوت تيم اروگوئه و روابطي که با تيم هاي انگليس و ايتاليا دارد، اشاره کرد.

مورينيو دليل اين کارش را با اين دليل توجيه کرد: اگر بگويم انگليس حذف مي شود، نمي گذارند فصل آينده در چلسي بمانم.

– مورينيو در گروه E تکرار دوباره اتفاقات جام جهاني گذشته را براي فرانسه بعيد دانست و گفت: از اين گروه فرانسه صعود مي کند و تيم هاي سوييس و اکوادور براي جايگاه دوم با هم رقابت خواهند کرد.

– در گروه F آرژانتين سرگروه مي شود و نيجريه به دليل حضور جان اوبي ميکل، به عنوان تيم دوم صعود مي کند.

-مورينيو در رابطه باگروه G پيش بيني کرد که هيچ تيمي بدون امتياز نماند، اما آلمان به عنوان سرگروه و پرتغال به عنوان تيم دوم گروه به دور حذفي راه خواهند يافت.

سرمربي تيم چلسي در مورد گروه H گفت که بيش از هرچيز نگران بازي تيم ملي پرتغال با آمريکاست.

مورينيو در نهايت در مورد گروه هشتم هم گفت: بلژيک تيم بااستعدادي است، اما شايد به دليل بي تجربگي بازيکنان جواني که دارد بعد از روسيه به عنوان تيم دوم گروه صعود کند.

روزنامه شرق

8 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.