web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » منچستر با بناتیا به توافق رسیده است

منچستر با بناتیا به توافق رسیده است

می 28, 2014 - 3:24 ب.ظ
prince of rome
, ,
530 بازدید

سایت footballdirectnews به بررسی گزینه های احتمالی باشگاه منچستر سیتی برای خط دفاعی پرداخته است. سرمربی مانوئل پیگرینی خواستار جذب مدافعی قدرتمند است تا بتواند در کنار کاپیتان وینسنت کمپانی خط دفاع قدرتمندی را تشکیل دهد.

در فصلی که گذشت گاهی ناستاسیچ صربستانی و گاهی دمیکلیس ارژانتینی در کنار کمپانی زوج خط دفاعی را تشکیل می دادند که مدافع ارژانتینی سطح بالایی را از خود نشان داد و در راه کسب قهرمانی این تیم در لیگ انگلستان کمک فراوانی کرد. اما گزارش ها در ایتالیا حاکی از ان است که سرمربی سابق رئال مادرید خواستار جذب مهدی بناتیا از رم و الیاکوئیم مانگالا از پورتو است, اما هنوز نمی داند کدام بازیکن در نهایت لباس سیتیزن ها را به تن خواهد کرد.

بناتیا به سرعت به درب های خروجی باشگاه رم نزدیک شده است و با توجه به علاقه مندی بارسلونا و منچستر یونایتد به او شانس کمی برای ماندن در ایتالیا دارد. الیاکوئیم مانگالا کاپیتان پورتو نیز از مدت ها قبل جز اهداف باشگاه انگلیسی به شمار می رفت که در این بین مشتریانی همچون ناپولی, بارسلونا, یوونتوس و من یونایتد نیز این بازیکن را زیر نظر گرفته اند.

اما براساس انچه لوکا مارکتی در اسکای اسپورت بیان کرده است باشگاه من سیتی بر سر مسائل مالی و اصلی با مهدی بناتیا به توافق رسیده است و تنها مشکل این تیم برای امضای قرارداد راضی کردن باشگاه است. رم حاضر به فروش بناتیا با پیشنهادی کمتر از 40 میلیون یورو نیست و همین مسئله انتقال مدافع مراکشی به انگلیس را پیچیده کرده است. گویا من سیتی پیشنهاد دستمزد 3.2 میلیون یورویی برای هر فصل به بناتیا داده که مورد موافقت این بازیکن نیز قرار گرفته است.

42 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.