web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » رم بهترین تیم بازار بود و میلان بدترین

رم بهترین تیم بازار بود و میلان بدترین

آوریل 22, 2014 - 2:40 ب.ظ
آگوستینو
, ,
371 بازدید

اولیسه ساوینی، ایجنت فیفا، از عملکرد باشگاه های ایتالیایی در بازار نقل و انتقالات گفته و در خصوص شرایط چند موکلش توضیحاتی ارائه کرده است.

در بازار تابستانی کدام تیم عملکرد بهتری داشت؟

«قطعا رم، بعد هم ناپلی قرار می گیرد. یوونتوس نیاز زیادی نداشت، ولی آنها با پرداخت 9-10 میلیون یورو توانستند خریدی ارزشمند انجام بدهند و توز قطعا بازیکنی تاثیرگذار بوده است.»

بدترین تیم بازار؟

«به نظرم میلان، آنها پول زیادی خرج کردند، ولی نتوانستند ترکیبشان را تقویت کنند. به نظر سردرگم هستند، مثلا در خط میانی میلان بازیکنان زیادی حضور دارند، ولی هیچ کدام در حد بورخا والرو، استروتمن یا ویدال نیستند. خریدهایشان ترکیب را تقویت نکرد.م

برای بازیکنان لیگ ایتالیا در انگلستان چه اتفاقی می افتد؟

«شرایط لیگ برتر خاص است. یووتیچ به منچستر سیتی رفت، ولی زیاد بازی نکرده است. عادت کردن به آنجا برای بازیکنان سخت است. فقط هم برای بازیکنانی مثل دیاکیته این وضعیت وجود ندارد. او می خواهد در فلورانس بماند، این هدف ماست. ما با ساندرلند و فیورنتینا در مورد آینده اش صحبت می کنیم. باید ببینیم چه می شود.»

دستمزد دیاکیته پایین تر از چیزی است که در لاتزیو می گرفت؟

«مسئله فقط این نیست، عوامل دیگری هم در انتقالش تاثیر داشت. دستمزدش از زمانی که در لاتزیو بود بالاتر است.»

قرارداد کیتا تمدید می شود؟

«ما خیلی خیلی به تمدید قرارداد کیتا نزدیک شدیم. جزئیات کوچکی مانده که باید در موردشان به توافق برسیم. هیچ مشکلی با لاتزیو وجود ندارد و مذاکرات از اول تا آخر به خوبی پیش رفته است.»

1 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.