web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » مونتلا: در نیمه دوم هر دو تیم خسته شدند

مونتلا: در نیمه دوم هر دو تیم خسته شدند

آوریل 20, 2014 - 2:34 ق.ظ
آگوستینو
,
337 بازدید

وینچنزو مونتلا بر این باور است که فیورنتینا فرصت هایی برای به دردسر انداختن رم داشته و او به هواداران تیمش اطمینان داده که فصل آتی هم در فلورانس خواهد بود.

آدم لیاییچ در دیدار با تیم سابقش پاس زیبایی به راجا ناینگولان داد تا هافبک بلژیکی تک گل پیروزی بخشی را برای جالوروسی در آرتمیو فرانکی به ثمر برساند.

سرمربی بنفش ها به شوخی در مورد گل رم گفت: «از نظر من که اصلا حرکت زیبایی نبود!»

«متاسفانه این یکی از معدود موقعیت های رم بود، به همین خاطر باعث ناراحتی مان می شود. اگر آنها بهترین آمار را در خط دفاعی دارند و در رده دوم سری آ قرار گرفته اند حتما دلیلی دارد.»

«علیرغم این، فیورنتینا سه یا چهار موقعیت خوب گلزنی داشت و ما بازیمان را انجام دادیم، مخصوصا در نیمه اول.»

«پیش از وقت استراحت بازی تهاجمی و هیجان انگیز بود، نیمه دوم را هم خوب شروع کردیم، ولی بعد هر دو تیم خسته شدند و سرعت بازی کم شد.»

«در هر مسابقه با توجه به بازیکنانی که در اختیارم هستند و خصوصیات حریف انتخاب هایم را انجام می دهم. بدون شک، به خاطر مصدومیت ها ترکیب آنی نیست که می شود باشد.»

«چزاره پراندلی جوزپه روسی را می شناسد و همه چیز به شرایط او بستگی دارد. به نظرم از هفته بعد او تمریناتش را به طور کامل با تیم آغاز می کند، از جمله تمریناتی که تا به حال انجامشان نداده است.»

«ماریو گومز هم شرایط بهتری دارد، ولی او هنوز با تیم تمرین نمی کند، به همین خاطر او را آن قدر نمی بینم.»

فاصله رم و فیورنتینای رده چهارمی در جدول 24 امتیاز است، آیا واقعا فاصله دو تیم این قدر زیاد است؟

«معتقدم که جدول ارزش واقعی تیم ها را نشان می دهد. با در نظر گرفتن همه جوانب، رم فصلی فوق العاده داشته، ولی فیورنتینا هم همین طور بوده است. ما شاید زیاد شکست خوردیم، ولی فوتبال است دیگر.»

از مونتلا در خصوص خبر مذاکره اش با میلان برای رفتن به سن سیرو در فصل آتی پرسیده شد.

«پس از فینال کوپا ایتالیا با باشگاه در خصوص برنامه هایمان برای فصل بعد صحبت می کنیم. تا جایی که می دانم، هیچ شانسی وجود ندارند که من فصل بعد مربی فیورنتینا نباشم، مگر اینکه باشگاه مرا بیرون بیاندازد.»

2 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.