web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » لوبونت در دروازه، بازگشت سیسینیو

لوبونت در دروازه، بازگشت سیسینیو

سپتامبر 21, 2011 - 10:25 ق.ظ
الیاس شایان فر
, , ,
670 بازدید

جالوروسی ها در دیدار های اخیر نشان داده اند که با وجود ترافیک نسبتا زیاد در این پست، اما در نهایت خط حمله قدرتمندی نداشته اند. با این حال با هماهنگ تر شدن بازیکنان بدون شک رمیها در آینده خط حمله گلزنی خواهند داشت. اما مشکل حال حاضر رمیها در کنار این، مصدومیت جدید اوسوالدو و همچنین لاملا است. به احتمال فراوان مارکو بوریلو بالاخره فرصت حضور در ترکیب اول تیم را کسب می کند. انریکه قصد دارد مقابل سیه نا از خط حمله توتی، بوریلو و بورینی استفاده کند که به نظر فعلا این سیستم بهتر جواب خواهد داد.
اما در درون دروازه با مصدومیت مارتین استکلنبرگ، بگدان لوبونت فرصت آن را پیدا کرده تا بار دیگر برای چند هفته در درون دروازه گرگها قرار گیرد. در همین حال با بازگشت سیسینیو به نظر نمی رسد روزی باز هم فرصتی برای حضور در سمت راست خط دفاعی داشته باشد. انریکه با قرار دادن پروتا در این پست و در مقابل اینتر نشان داد که هیچ اعتمادی به آلئاندروی جوان ندارد. اگرچه روزی مقابل کالیاری بسیار خوب و بدون اشتباه ظاهر شد!
در خط میانی نیز به نظر تغییری به وجود نخواهد آمد و پیانیچ، دروسی و پیزارو میانه زمین را در اختیار خواهند داشت.
جیانلوکا کورچی نیز به همراه خوان به نیمکت رم باز خواهد گشت. قلب خط دفاعی در اختیار بوردیسو و کایر خواهد بود. خوزه آنجل نیز در سمت چپ خط دفاعی قرار خواهد گرفت.

51 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.