web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » ژروینیو: به هواداران نیاز داریم

ژروینیو: به هواداران نیاز داریم

فوریه 22, 2014 - 5:19 ب.ظ
آگوستینو
, , ,
335 بازدید

ژروینیو، مهاجم ساحل عاجی رم، در آستانه دیدار امشب با بولونا گفتگویی با کوریره دلو اسپرت داشته است.

نظرت راجع به خط حمله ای متشکل از ژروینیو-دروگبا و توتی چیست؟

«اوه! رویایی است. از بازی کردن در کنار هم خیلی لذت خواهیم برد. آنها دو بازیکن بزرگ هستند، شاید بهترین مهاجمان فعلی فوتبال، البته هم تیمی هایم را هم انتخاب می کنم. شاید روزی بشود که در یک بازی خیریه در کنار آنها بازی کنم.»

از بازی کردن برابر کوروایی بسته چه حسی داری؟

«کاملا نمی دانستم جریان چیست. از این شعارهای بر علیه مناطق دیگر خبر نداشتم و از دیگران در موردشان پرسیدم. این رقابتی است که بین شهرها وجود دارد، شاید سالها بوده، ولی فوتبال برای لذت بردن است. به نظرم دیدن بنرها و شنیدن شعارها هیجان انگیز است. دوست دارم پیامی برای هواداران رم بفرستم: به شما نیاز داریم، جای خالی تان را حس می کنیم، شما در هر بازی ارزش زیادی برای ما دارید.»

ساحل عاج، بلژیک، فرانسه، انگلستان، حالا در ایتالیا هستی. به کدام کشور بیشتر علاقه داری؟

«هر تجربه ای دارای نکات مثبتی بوده، از فرهنگ های مختلف لذت بردم. هر جا بودم شرایط خوبی داشتم، ولی در رم بیش از مکان های دیگر حس می کنم در خانه هستم. به باشگاه، افرادی که اینجا هستند و هواداران عادت کردم. از همان روز اول چنین حسی داشتم.»

رودی گارسیا در رم فرق کرده؟

«به نظرم پیشرفت کرده است. قهرمانی در لیگ با لیل باعث شد که جاه طلب تر شود. از توانایی هایش آگاه بودم، می دانستم که می خواهد به یکی از بزرگترین باشگاه های اروپا ملحق شود و امیدوار بودم که بتواند به خواسته اش برسد. اینجا در رم او به چیزی که می خواست رسیده است. او می داند که چطور سریعا نتیجه بگیرد و از همه می خواهد که در کارشان جدی باشند.»

سبک بازیت هیجان زیادی به هواداران می دهد…

«سبک بازی ام خاص است، ویژه است. گارسیا اغلب این را می گوید، او بهتر از هر شخص دیگری با توانایی هایم آشناست. بازیکنان زیادی هستند که کیفیتی عالی دارند، ولی این مهم است که مربی پیدا کنند که بتواند نهایت استفاده را از آنها ببرد. رودی از این نظر خیلی برایم خوب است. او می داند که چطور می توانم برای تیم مفید باشم و در حین آن اجازه می دهد که آزاد باشم. من آدمی هستم که از خیابان ها می آید، از خانواده ای که 12 بچه داشته، و در فوتبال هم همان آدم هستم.»

شکست لاتزیو در لیگ بهتر بود یا حذف کردن یوونتوس از کوپا ایتالیا؟

«پیروزی برابر لاتزیو اهمیت زیادی داشت چون ما ناکامی در کوپا ایتالیای سال قبل را به دست فراموشی سپردیم. مسابقه برابر یوونتوس هم خیلی باعث خوشحالی ما شد، چون در تورین به سختی شکست خوردیم و می خواستیم آنها را شکست بدهیم.»

در مسابقه برابر بولونا بهترین گلت را زدی…

«گلهایی که به تیم کمک می کنند زیبا هستند.»

از تلویزیون هم فوتبال می بینی؟

«همه جور بازی تماشا می کنم، لیگ فرانسه، انگلستان، اسپانیا، قبلا لیگ ایتالیا را کمتر می دیدم ولی حالا بیشتر می بینم. چیزهای زیادی از دیدن بازیهای مختلف یاد می گیرم، البته وقتی که بتوانم تلویزیون را از بچه هایم بگیرم. برای آنها تلویزیون فقط برای دیدن «کریکو و جادوگرها» است، فکر کنم 200 بار آن را دیده اند!»

5 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.