web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » تمدید با دنی، کاری دشوار برای باشگاه!

تمدید با دنی، کاری دشوار برای باشگاه!

سپتامبر 9, 2011 - 9:54 ب.ظ
الیاس شایان فر
, ,
738 بازدید

رمیها اعلام کردند که هنوز هم میان پیشنهاد آنها و دروسی تفاوت هایی وجود دارد. با این حال آنها به تمدید قرارداد با دنیله خوشبین هستند.
قرارداد کاپیتان آینده رم سال آینده به پایان می رسد و در صورتی که او با رم تمدید نکند می تواند فصل آینده به صورت آزاد رم را ترک کند.
کلودیو فنوچی، مدیر کل موقت باشگاه رم در این رابطه گفت: ” دروسی درست می گوید که هر بازیکنی علاقه مند است که کسب در آمد داشته باشد. هر باشگاهی نیز وظیفه دارد که این هزینه ها را تقابل کند. به خصوص برای شخصیت مهمی چون دنیله. ”
” به ما اجازه دهید و فراموش نکنید که ما در تابستان امسال هزینه های سنگینی را پرداخت کردیم. در این بین نیز مارکو بوریلو را به صورت دائم به خدمت گرفتیم. ”
” در حال حاضر هیچ جلسه ای برای رسیدگی به این مسئله تعیین نشده است اما مطمئنیم که این قضیه را حل و فصل می کنیم. تمام مدیران باشگاه علاقه مندند که هر چه زودتر این مسئله را روشن کنند. ”
روز گذشته ورزشگاه جدید و اختصاصی یوونتوس رسما مورد استفاده قرار گرفت و حال همه در انتظار پروژه بعدی که احتمال برای رم خواهد بود هستند.
” پروژه ما در حال حاضر آماده نیست. چرا که اگر قوانین استادیوم ها به زودی تغییر نکند ما نمی توانیم هیچ کاری انجام دهیم. ساخت ورزشگاه جدید یکی از اهداف باشگاه است اما به همان اندازه نیز از نظر اقتصادی برای ما مهم است. “

137 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.