web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » پیانیچ: همه باید مثل ما تصمیمات داوران را قبول کنند

پیانیچ: همه باید مثل ما تصمیمات داوران را قبول کنند

ژانویه 26, 2014 - 7:37 ب.ظ
آگوستینو
, , ,
472 بازدید

حضور میرالم پیانیچ در میدان برابر ورونا به عنوان یار ذخیره با گلزنی رم همراه شد و بازیساز بوسنیایی همچون بازی با یوونتوس در کوپا ایتالیا خوش قدم بود.

پس از کسب پیروزی 3-1 برابر ورونا، پیانیچ در مصاحبه با رماچنل گفت: «قدرت رم به خاطر ترکیبش بزرگش هم هست. 100 درصد آماده نبودم، زانویم دچار مشکل شده ولی امیدوارم که به زودی کاملا بهبود پیدا کند. مربی به همه بازیکنانش تکیه می کند و امروز پیروزی اهمیت زیادی داشت چون دو تیمی که با آنها رقابت می کنیم نبرده بودند.»

«تیم تا اینجا فصل فوق العاده ای داشته، ولی هنوز راه زیادی تا پایان مانده و هر چیزی ممکن است. توانایی هایمان را باور داریم، اما باید فقط به فکر بازی پیش رویمان باشیم. این دو پیروزی اخیر باعث خوشحالی هواداران شده است، آنها دو سال سخت را پشت سر گذاشته اند.»

«دوست نداریم ساعت 12.5 بازی کنیم، ولی تیم عملکرد خوبی داشت. فقط به کسب پیروزی فکر می کنیم. شاید بهترین رم بهترین بازی اش را انجام نداد، اما مهم کسب پیروزی بود.»

پیانیچ در خصوص ضربه پنالتی که داور به سود رم اعلام کرد هم گفت: «بعضی اوقات داوران سوت می زنند و بعضی اوقات هم توجهی نمی کنند، اتفاقی که در تورین برای من رخ داد. از اینکه داور مرتکب اشتباهی شده مطمئن نیستم، او سوت زد و باید تصمیمش را قبول کرد، همان طور که ما در چند بازی تصمیمات آنها را قبول کردیم. فوتبال این طور است.»

26 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.