web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » شایعات نقل و انتقالات زمستانی ایتالیا (8 ژانویه)

شایعات نقل و انتقالات زمستانی ایتالیا (8 ژانویه)

ژانویه 8, 2014 - 7:43 ب.ظ
prince of rome
,
845 بازدید

با گذشت چند روز پس از شروع فصل نقل و انتقالات زمستانی از امروز قصد داریم مهم ترین اخبار و شایعاتی که در رسانه ها مطرح شده است را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم:

1-بازگشت بلک به اودینزه: استیو بلک مهاجم کامرونی اودینزه پس از دورانی که به صورت قرضی در تیم مونس بلژیک سپری کرد به اودینزه بازگشته است. گفته می شود او اماده انتقال قرضی به باشگاهی دیگر است.

2-بلفودیل اماده رفتن به وستهام: ایشاک بلفودیل مهاجم الجزایری اینتر که مورد علاقه باشگاه های ایتالیایی و انگلیسی قرار گرفته است اماده ترک نراتزوری و پیوستن به باشگاه وستهام به صورت قرضی است. این بازیکن تا سال 2018 تحت مالکیت مشترک اینتر و پارما قرار دارد.

3-رم علاقه مند به جذب مونتویا: براساس گزارشی که sky sport منتشر کرده است رم در حال بررسی شرایط مارتین مونتویا مدافع راست باشگاه بارسلونا است و طبق گزارشات مذاکرات اولیه را برای به خدمت گیری این بازیکن اغاز کرده است.

4-ان کولو به ناپولی نمی رود: رئیس باشگاه مارسی در مذاکره با RMC اعلام کرد: ما در ماه دسامبر پیشنهاد 12 میلیونی ناپولی را رد کردیم. ان ها شانس کمی برای جذب ان کولو دارند. او اعلام کرده است که علاقه مند به ادامه حضور در مارسی است.

5-میلان اماده مذاکره برای جذب فرناندو: طبق گزارشی که اسکای منتشر کرده است میلان در حال مذاکره با ایجنت فرناندو هافبک 27 ساله و برزیلی باشگاه پورتو برای حضور در این تیم است. قرارداد فرناندو در پایان فصل به پایان می رسد.

6-پیولی اخراج شد: باشگاه بولونیا اعلام کرد استفانو پیولی سرمربی تیم خود را در پی کسب نتایج ضعیف اخراج کرده است و دیوید بالاردینی را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب  کرده است.

26 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.