web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » توتی و پیرلو بهترین‌های 2013 بودند

توتی و پیرلو بهترین‌های 2013 بودند

ژانویه 1, 2014 - 12:49 ق.ظ
آگوستینو
, , , ,
396 بازدید

لوچانو اسپینوسی، یار سابق رم و یوونتوس، در مصاحبه با توتویووه از دیدار حساس این دو تیم در پنجم ژانویه گفته است.

یوونتوس-رم چطور بازی خواهد بود؟

«قطعا بازی فوق العاده ای می شود چون دو تیم امسال زیباترین بازیها را در سری آ انجام داده اند. امیدوارم بازی خوبی ببینیم و تماشاگران لذت ببرند.»

از رویارویی این تیم چه خاطره ای دارید؟

«با پیراهن جالوروسی بازی فصل 81-1980، جایی که داور برگامویی به خاطر پرچمی که سانچینی کمک داور مسابقه زد گل ما را آفساید اعلام کرد. با آن گل یوونتوس را شکست می دادیم و در جدول به آنها می رسیدیم و قهرمان می شدیم. در عوض بازی 0-0 تمام شد. البته با یوونتوس خاطرات خوبی دارم و در هشت سال پنج قهرمانی لیگ کسب کردم. از آنجا خاطره بدی ندارم.»

دو تیم در بازی یکشنبه باید از چه چیزی بترسند؟

«همه چیز و هیچ چیز. این دو تیم در هر لحظه از بازی ممکن است به گل برسند. هر دو بازیکنان و مربیان خوبی دارند. امیدوارم که بازی خوبی شود و همه عاشقان فوتبال لذت ببرند. وقتی تیم های سابقم با هم بازی دارند طرفداری نمی کنم و فقط دوست دارم مسابقه خوبی شود.»

در سال 2013 کدام بازیکنان بهترین های یوونتوس و رم بودند؟

«قطعا پیرلو و توتی. آنها تجربه و کیفیت فنی زیادی به زمین مسابقه می برند. شک ندارم پیرلو قراردادش را تمدید می کند و به نظرم باید او را نگه دارند چون حرفه ای و شخصیتی فوق العاده است.»

اسپینوسی 63 ساله در بین سالهای 78-1970 پیراهن یوونتوس را به تن می کرد. مدافع سابق تیم ملی ایتالیا در سال 1978 به رم پیوست و تا سال 1982 در پایتخت بود.

او، که سابقه پوشیدن پیراهن میلان را هم دارد، در اواخر دهه هشتاد روی نیمکت مربیگری رم هم نشست و در دهه نود در سمپدوریا و لاتزیو به عنوان دستیار اسون گوران اریکسون فعالیت می کرد.

21 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.