web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » شرایط اورژانسی رم مقابل براتیسلاوا

شرایط اورژانسی رم مقابل براتیسلاوا

آگوست 15, 2011 - 4:49 ب.ظ
الیاس شایان فر
, ,
530 بازدید

در حالی که تنها 3 روز به دیدار رفت پلی آف لیگ اروپا مقابل اسلووان براتیسلاوا اسلوواکی باقی مانده است، وضعیت خط میانی رم به شدت نگران کننده است. وره و ویویانی به همراه برتولاچی گزینه هایی هستند که بالاجبار باید در این دیدار به میدان بروند.
به یکباره وضعیت خط میانی رم کاملا تغییر کرد. رم به قدری در این پست با مشکل مواجه شده است که حال از انتقال آندریا برتولاچی به لچه جلوگیری کرده است تا حداقل در دیدار رفت مقابل براتیسلاوا بتواند کمک حال تیم باشد. در این دیدار دانیله دروسی محروم است. دیوید پیزارو و لئاندرو گرکو مصدوم هستند. پروتا نیز که در دقیقه 6 مقابل والنسیا به دلیل رگ به رگ شدن مچ پایش زمین مسابقه را ترک کرد مشخص نیست که آیا در بازی رفت مقابل براتیسلاوا در دسترس تیم خواهد بود یا خیر اما با این حال پزشکان رم محتاطانه عمل خواهند کرد. و در نهایت متئو بریگی به دلیل خستگی زیاد پس از غیبت در دیدار مقابل والنسیا، در این دیدار نیز به احتمال 50% در دسترس انریکه نخواهد بود اما احتمال بازی کردنش هم وجود دارد.
حال با این وضعیت باید خوشحال بود که احمد باروسو و فابیو سیمپلیسیو که بدخواهان زیادی در رم دارند (تیفوسی ها) در هفته های گذشته به فروش نرسیدند و حال در این شرایط اورژانسی به کار تیم می آیند.
اما ویویانی که به شدت مورد توجه لوئیس انریکه قرار گرفته است در دیدار مقابل والنسیا گل اول را به اشتباه وارد دروازه خودی کرد و حال ممکن است در این دیدار حساس نیز برای رم به میدان برود. اگرچه این جوان 17 ساله با اعتماد انریکه اعتماد به نفسش برای حضور در تیم بزرگسالان رم بیشتر شده است اما بدون شک حضورش در ترکیب تیم استرس زیادی به هواداران و شخص انریکه وارد می کند! توتی و بویان به احتمال فراوان زوج خط حمله رم را تشکیل می دهند. در قلب خط دفاعی که در دیدار مقابل والنسیا شاهد اشتباهات فراوان و بچه گانه ای بودیم همچنان باید شاهد غیبت خوان به دلیل مصدومیت باشیم. بوردیسو نیز در دیدار مقابل والنسیا چندان مطمئن ظاهر نشد! هاینزه می تواند زوج احتمالی نیکولاس در این دیدار باشد و از میان سیسینیو و روزی، یکی سمت راست خط دفاعی را در دست خواهد گرفت و خوزه آنجل والدز نیز در سمت چپ قرار می گیرد.
با حضور توتی و بویان در خط حمله شاید بوریلو بر روی نیمکت بنشیند اگرچه در صورت استفاده از ترکیب نیمه اول رم مقابل والنسیا که چندان هم خوشایند نبود، مارکو می تواند همزمان با توتی و کرکیچ در زمین مسابقه حضور داشته باشد اما در آن دیدار هم دیدیم که بوریلو به هیچ وجه نتوانست خودش را نشان دهد و بازی بسیار معمولی را ارائه کرد.

42 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.