web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » خوشحالم که رم رکوردم را شکست

خوشحالم که رم رکوردم را شکست

نوامبر 2, 2013 - 6:31 ب.ظ
آگوستینو
, ,
369 بازدید

فابیو کاپلو از اینکه رودی گارسیا رکورد او در سری آ را شکسته متعجب شده است. «واقعا انتظارش را نداشتم، ولی خیلی خوشحالم که رم این کار را انجام داد.»

سرمربی فعلی تیم ملی روسیه، 9 دیدار ابتدایی اش با یوونتوس در فصل 06-2005 سری آ را با پیروزی پشت سر گذاشت، در فصلی که اسکودتوی آنها به دلیل پرونده کالچوپولی پس گرفته شد، اما جالوروسی در 10 مسابقه نخستش در این فصل سری آ به پیروزی دست پیدا کرده است.

«خیلی خوشحالم که رم توانست رکوردم را بشکند.»

«هنوز هم به شهر و آن رنگ ها علاقه مندم، چون به عنوان بازیکن و مربی در آنجا قهرمان شدم. دوستان زیادی در رم دارم و اغلب به آنجا می روم.»

«صادقانه بگویم، واقعا انتظارش را نداشتم که رم این قدر خوب باشد. در حقیقت، معتقد بودم که تیم سال گذشته و سال قبل از آن قوی تر بود.»

«اگر به وضعیت پیش از شروع فصل نگاه کنیم، تیم به نظر کامل نبود. دنیل اسوالدو، اریک لاملا و مارکینیوس همگی رفته بودند، ولی تیم فعلی باتعادل و کارامد است. باورنکردنی است.»

البته یک نکته دیگر هم هست که موفقیت های رم را عجیب تر می کند؛ این اولین فصل حضور گارسیا در ایتالیاست، مربی که با لیل قهرمان فرانسه شده بود.

«در لیل او را دیده بودم، ولی حالا دارم می فهمم که چقدر خوب است. با دیدن اینکه چطور رم را روانه میدان می کند می توانید متوجه این مسئله شوید. او خوب کار می کند و می دانم نتیجه گرفتن در رم چقدر سخت است. او خیلی سریع جا افتاده و با همه هماهنگ شده است.»

«بازیکنان دستوراتش را اجرا می کنند و در داخل و خارج زمین متحدند. چیزی که واقعا باعث تعجبم شده این است که وقتی رم بازی می کند به همه شور و هیجان می دهد. این تیم هواداران را جذب کرده و حتی نظر آنهایی هم که زیاد برایشان مهم نیست را جلب کرده است. این حس فوق العاده ای است.»

جالوروسی شروع بی نظیری داشته، اما از نظر کاپلو آیا رم توانایی کسب اسکودتو را دارد؟

«جدول بیانگر همه چیز است، ولی یوونتوس و ناپلی تیم های بزرگی هستند. رم قطعا برای کسب اسکودتو تلاش می کند و می تواند آن را بدست بیاورد.»

«میرالم پیانیچ تا اینجا بازیکن تاثیرگذاری بوده، در حالی که می دانستم کوین استروتمن چه توانایی هایی دارد. مهدی بناتیا و آدم لیاییچ هم نظرم را جلب کرده اند.»

موفقیت های رم در این فصل در حالی رقم خورده که تنها چند ماه پیش از این بود که هواداران به دلیل شکست در فینال کوپا ایتالیا برابر لاتزیو بدترین حملات و توهین ها را نسبت به جالوروسی انجام دادند.

«همیشه آن اعتراضات خشم آلود در تریگوریا پس از شکست برابر آتالانتا یادم می آید، و آن بازی هم خارج خانه در کوپا ایتالیا بود. ما در آن فصل قهرمان سری آ شدیم…»

9 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.