web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » 3 احتمال برای ژانویه: اورا، ویدیچ، ساینا

3 احتمال برای ژانویه: اورا، ویدیچ، ساینا

آبان 8, 1392 - 3:42 ب.ظ
الیاس شایان فر
,
1,141 بازدید

به گزارش ASR27، والتر ساباتینی برای تقویت خط دفاع رم در نیم فصل، در جستجو مدافع در لیگ جزیره است. پاتریس اورا نامش چندی پیش مطرح شد که البته خیلی زود همه چیز تکذیب شد اما با این حال مدتیست که خبر جدایی اورا از منچستر بر سر زبان ها افتاده است. گفتنی است که ایجنت این مدافع فرانسوی، ایجنت مورگان دسانکتیس و دنیله دروسی هم هست. فدریکو پاستورلو.
نمانیا ویدیچ دیگر مدافع مرکزی منچستر که متولد 1981 است هم شاید به صورت آزاد این تیم را ترک کند. جالوروسی می تواند از او در کنار بناتیا استفاده کند تا ترکیبی از کیفیت و تجربۀ بین المللی را به وجود آورد. با این حال راه رسیدن به این بازیکن صرب آسان نخواهد بود چرا که تیم های میلان و یوونتوس هم هم مدت زیادیست که او را زیر نظر دارند.
گزینه آخری بارکاری ساینا است. متولد 1983. او برای آرسنال بازی می کند و البته احتمال آمدنش به رم کمتر از اورا و ویدیچ است. او هم ملی پوش فرانسوی است و می تواند توپچی ها را در ژانویه ترک کند. با این حال رمیها در پست او مایکون و توروسیدیس را دارند و پیش تر هم آبنر، استعداد برزیلی کشف جدید والتر ساباتینی بوده که گفته می شود به رم می آید. از همین رو به نظر نمی رسد باشگاه به فکر جذب مدافع راست دیگری باشد.

14 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.