web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » ما از یووه قویتریم

ما از یووه قویتریم

اکتبر 24, 2013 - 12:56 ق.ظ
آگوستینو
, , , ,
509 بازدید

آدم لیاییچ، ستاره صرب رم، در مصاحبه با Radio Dimensione Suono از مسابقه یکشنبه برابر اودینزه گفت.

«آماده ام، به ویژه از نظر روحی و بی صبرانه در انتظار حضور در ترکیب اصلی هستم، و امیدوارم که از نظر فیزیکی هم وضعیت خوبی داشته باشم.»

«در انتظار بازی فوق العاده هستم، امیدوارم که به کسب پیروزی ادامه بدهیم. واقعا می خواهم در میدان حضور داشته باشم، چون خیلی بازی نکردم، ولی تا وقتی که ببریم همه چیز خوب است. از ناحیه کمر دچار مصدومیت شدم، اما حالا رفع شده، و خوب تمرین می کنم، اما گارسیا تنها کسی است که تصمیم می گیرد.»

مهاجم خوش تکنیک جالوروسی در رابطه با مقایسه سرمربی رودی گارسیا و وینچنزو مونتلا مربی سابقش در فیورنتینا گفت: «روش های او شبیه مونتلاست، و اهمیت زیادی به مالکیت توپ و پاس دادن می دهد. گارسیا رفتار خوبی با بازیکنان دارد، با همه صحبت می کند و به نظرم اعتمادش را بدست آوردم.»

«نمی خواهم به این فکر کنم که پس از شکست چه واکنشی نشان می دهیم، فقط به شکست اودینزه فکر می کنم، تیمی جوان و قوی که می تواند ما را به دردسر بیاندازد.»

«امروز ما از یووه قویتریم، پنج امتیاز از آنها جلوتریم. واقعا می خواهیم همین طور ادامه بدهیم، ولی لیگ طولانی است و ما هنوز باید خودمان را ثابت کنیم. مشکلاتی پیش خواهد آمد، ولی این یکی از جذابیت های فوتبال است.»

لیاییچ در مورد غیبت کاپیتان فرانچسکو توتی گفت: «مشکل بزرگی خواهد بود. او مهمترین بازیکن ماست، اما بقیه هم می خواهند ثابت کنند که می توانند خوب بازی کنند و ما می توانیم بدون او هم به پیروزی برسیم.»

مهاجم جوان در بخش پایانی این مصاحبه از مقایسه اش با ژروینیو گفت.

«دوست ندارم با هم تیمی هایم مقایسه شوم. او خصوصیات متفاوتی نسبت به من دارد. او سریع است، ولی من بیشتر تکنیکی ام. او خودش است و من هم خودم.»

32 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.