web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » انریکه: تیم پیشرفت کرده است

انریکه: تیم پیشرفت کرده است

آگوست 7, 2011 - 11:01 ق.ظ
ساسان زلقی
, , ,
576 بازدید

لوئیس انریکه سرمربی رم در گفتگو با روماچنل بیان کرد که جالوروسی نسبت به اوایل تابستان پیشرفت محسوسی داشته است.

گرگ های شهر رم که یک بریز و بپاش اساسی در ترکیب خود داشته اند امیدوار هستند بتوانند در بین تیم هایی چون اینتر، میلان، یوونتوس و ناپولی در رتبه اول تا سوم قرار بگیرند و جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را بدست بیاورند.

انریکه در خصوص وضعیت تیم گفت: “من می توانم ببینم که ما پیشرفت خوبی داشته ایم. بهبود زیادی در بازی و سازگاری بازیکنان می بینم. از کار با بازیکنانم و اینکه با پیشرفت زیاد برای فصل آینده آماده می شویم بسیار خوشحال هستم.”

لوئیس انریکه در بخش پایانی صحبت هایش از اینکه می تواند از استکلنبرگ در ترکیب تیمش استفاده کند احساس رضایت کرد و گفت: “او کسی است که می تواند کیفیت تیم را بالا ببرد. او اولین تمرین فصلش را انجام خواهد داد و خاطر جمع هستیم که به سرعت با تیم به هماهنگی خواهد رسید. و این برای وی ساده خواهد بود چرا که ترکیب تیم هنوز کامل نشده است. من مصمم هستم که استکلنبرگ یک خرید بزرگ برای بالا بردن کیفیت تیم بوده است.”

سرمربی اسبق بارسا در بخش پایانی صحبت هایش در مورد رویارویی با اسلوان براتیسلاوا قهرمان مجارستان گفت: “روی کاغذ آنها حریف ساده ای به نظر می آیند. اما در فوتبال اغلب اتفاق افتاده که تیم های ضعیف تر تیم های قدرتمند تر را شکست داده اند. آنها فصل گذشته قهرمان لیگ داخلی مجارستان شده اند. این دیدار ساده ای نخواهد بود ما به طور جدی به مصاف آنها خواهیم رفت.”

17 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.