web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » گارسیا هواداران را درک کرد

گارسیا هواداران را درک کرد

سپتامبر 5, 2013 - 1:07 ق.ظ
آگوستینو
,
261 بازدید

جیانکارلو دسیستی، هافبک سابق رم، نظرش را در خصوص وضعیت گرگها در فصل جدید بیان کرده است.

نظرتان راجع به این فصل سری آ چیست؟

“یوونتوس، اینتر، میلان، ناپلی و رم کارهای بسیار خوبی در زمین مسابقه انجام می دهند. در مورد جالوروسی، کار تیم گارسیا برابر دو تیم نه چندان قوی به نظرم فوق العاده نیست، اما رفتارشان در زمین مسابقه جالب توجه بوده است. معتقدم که تیم متفاوتی نسبت به دو سال قبل است و موفق خواهد شد.”

رم راضی کننده است؟

“این رم متفاوتی است: بازیکنان و باشگاه می دانند که حق اشتباه ندارند، و مربی گارسیا تفکر جدیدی با خودش آورده است. مربی فرانسوی انتظارات زیادی از بازیکنانش دارد و به خوبی هم از آنها استفاده می کند. او فردی است که سریع درک کرده که رابطه با هواداران چه اهمیتی دارد. فقط این را در نظر بگیرید که خواست جای نیمکت در الیمپیکو عوض شود.”

کدام بازیکن نظر شما را در این رم جلب کرده؟

“دروسی. او دارد فراتر از حد انتظار بازی می کند. گرچه هنوز برای قضاوت زود است، اما همان بازیکنی که زمان اسپالتی بود را دیدم. دروسی الان مهره ی مطمئنی است.”

وضعیت بوریلو و انجام نشدن فروش او؟

“بوریلو تا زمان بازگشت دسترو می تواند کارش را انجام بدهد. مشکل بوریلو فنی نیست، بحث اقتصادی است: رم تلاش می کند تا او را بفروشد چون دستمزدش سنگین است.”

پیانیچ و لیاییچ می توانند پدیده های لیگ شوند؟

“پیانیچ بازیکنی باکلاس است که اعتماد مربی را می خواهد و با گارسیا این طور شده است. ما در مورد فوتبالیست فوق العاده ای صحبت می کنیم و امسال نوبت اوست. در مورد لیاییچ هم کلاس بازی او در سطح لاملاست.”

رم به کجا می رسد؟

” تیم بسیار خوبی دارند و امیدوارم که اشتباه نکنم. امسال برای آینده ی باشگاه سرنوشت ساز است. به غیر از یوونتوس، معتقدم که جالوروسی می تواند برای قرار گرفتن در رده های بالا تلاش کند. حالا وقت آن رسیده که بعد از چند ماه ناکامی کاری کنند.”

11 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.