web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » توتی و لیائیچ همدیگر را درک می کنند

توتی و لیائیچ همدیگر را درک می کنند

سپتامبر 2, 2013 - 5:58 ب.ظ
الیاس شایان فر
, , , ,
601 بازدید

AsRoma27.Com. هلاس نتوانست عملکرد بزرگ خود مقابل میلان را این بار در برابر رم تکرار کند تا شکست 3-0 را که می توانست سنگین تر هم باشد را متقبل شود. مایکون در 2 هفته گذشته از رقابت ها عملکرد بسیار خوبی داشته و حالا با درخشش در تیم اول پایتخت عزمش را برای رسیدن به جام جهانی جزم کرده تا به جای دنی آلوز در ترکیب تیم ملی برزیل قرار بگیرد. خریدی که برای رم حتی اگر مایکون موفق هم نمی شد، ضرری در پی نداشت اما همه امیدوار بودند تا او با بازگشت به ایتالیا به همان مایکون زمان اینتر تبدیل شود. حالا انگار همینطور شده و مایکون با شور و نشاط و انرژی فراوان به دنبال موفقیت با جالوروسی است.
میرالم پیانیچ با رودی گارسیا کیفیت خودش را به دست آورده و حالا اعتماد به نفسش بیشتر هم شده است. بوسنیایی جوان رم که با جدیت و جدیدا بدون اعصاب (!) بازی می کند و البته مشتریان زیادی را هم در 2 فصل اخیر رد کرده حالا سوپرگلی را به ثمر می رساند که همانندش را فرانچسکو توتی در تاریخ 10 مارچ 2002 به پروتزی، دروازه بان لاتزیو زد. همان 5-1 معروف را می گویم!
اما با پیوستن ستاره صرب فیو به رم، حالا خط حمله رم کمی خطرناک تر شده است. وجود ادم لیائیچ در کنار فرانچسکو توتی، تیم حریف را دچار مشکلاتی می کند. حضور لیائیچ در کنار توتی مثل حضورش در کنار یووتیچ با لباس فیورنتینا است. با این تفاوت که توتی چندین برابر توتی تر از یووتیچ است! 14 دقیقه کافی بود تا لیا طبق انتظاراتی که از او می رفت گلزنی کند. جانشین اریک لاملا حالا مثل اریک با گلزنی در همان بازی اول خیلی سریع در قلب هواداران جای باز کرد هر چند که بدون تردید لیا که تنها 1 سال از لاملا بزرگ تر است، کیفیت و بازی به مراتب بهتری را نسبت به دیگر استعداد آرژانتینی دارد.
دیروز روز زیبایی بود. این رم گارسیا ما را سخت به یاد اسپالتی می اندازد. 2 بازی اول را برده. گلی هم دریافت نکرده. فرمان را درست گرفته و ای کاش مستقیم به راهش ادامه دهد. فاجعه 2 فصل گذشته امان تیفوسی ها را بریده و دیگر آن صبر معروف رمی وجود ندارد.
رودی گارسیا خیلی خوب تیمش را در دست گرفته و رابطه خوبش با بازیکنان و شناخت خوبی که از آنها پیدا کرده باعث شده تا حالا بازیکنان رم انگیزه بالایی برای موفقیت در فصل جاری داشته باشند. دنیله دروسی هم تغییر کرده. حالا دیگر خبری از آن شوت هایی نیست که یک راست به بیرون استادیوم می رفت. حالا شوت های او دروازه بان را وادار به واکنش می کند. خط میانی رم با وجود دروسی، استروتمن و پیانیچ شکل جذابی به خود گرفته. خط هافبکی که آرزوی خیلی از تیم هاست. مخلوطی از کلاس، تجربه، جوانی و قدرت. 3 بازیکنی که پیشنهادات سنگینی از تیم های بزرگ جهان دارند. فلورنزی هم که هفته اول نمایش بسیار خوبی داشت، این بار بد شانس بود و در همان دقایق ابتدایی تک به تک خیلی خوبی را با پاس استثنایی دنیله از دست داد. توپی که اگر گل می شد بدون شک می توانست یک برد 7 8 گله را رقم بزند!
چیزی که این دو هفته به ما نشان داد این است که رم این بار دیگر نه از روی حرف بازیکنان و مدیران، بلکه واقعا در مسیر درستی قرار گرفته است اما برای اطمینان تا پس از دربی صبر کنید. لطفا!

35 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.