web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » تا ساعاتی دیگر رم رقبای خود را در این فصل می شناسد

تا ساعاتی دیگر رم رقبای خود را در این فصل می شناسد

جولای 27, 2011 - 12:29 ب.ظ
الیاس شایان فر
,
496 بازدید

در کمتر از 6 ساعت دیگر تیم های سری آ حریفان خود در 38 هفته این فصل را در قرعه کشی که 22:30 برگزار می شود می شناسد. در این پست سعی داریم اطلاعاتی از نوع این قرعه کشی به عرض شما برسانیم.
میلان، قهرمان فصل پیش سری آ مطمئنا هفته اول را در سن سیرو به میدان خواهد رفت. رم نیز باید در خارج از خانه هفته اول را برگزار کند. (همچنین دو دربی اینتر – میلان و رم – لاتزیو به هیچ عنوان هفته اول نخواهد افتاد. بنابراین در صورتی هم که بالاتفاق نام دو تیم همشهری در هفته اول باز شود قرعه کشی را دوباره انجام می دهند. بنابراین برگزاری دربی در هفته اول غیر ممکن خواهد بود).
در این فصل هیچ یک از تیم ها نمی توانند مانند فصل گذشته در همان هفته به میدان بروند. (برای مثال اگر یوونتوس و پارما فصل پیش در هفته هفتم به مصاف هم رفته اند، در این فصل نمی توانند دوباره در هفته هفتم رو در روی هم قرار بگیرند).
تیم های شرکت کننده در لیگ قهرمانان اروپا (میلان، اینتر، ناپولی و اودینزه) و همچنین تیم های حاضر در رقابت های لیگ اروپا (لاتزیو، پالرمو و رم) در چند هفته از مسابقات این فصل نمی توانند بازی شان را در لیگ برگزار کنند و بدین ترتیب باید چند بازی را به صورت بازی عقب افتاده در روز هایی که بعدا تعیین می شود برگزار کنند. (هفته های پنجم، هشتم، یازدهم، چهاردهم و پانزدهم).

:: امروز ساعت 22:30  به وقت ایران، قرعه کشی این رقابت ها انجام می شود. منتظر برنامه کامل رقابت های فصل جدید سری آ از وبسایت AsRomaCalcio.ir باشید.

0 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.