web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » اضافه در انگلیس، تاثیر گذار در رم

اضافه در انگلیس، تاثیر گذار در رم

اکتبر 20, 2020 - 2:41 ب.ظ
L'Ottavo Re
, ,
392 بازدید

خداحافظی با انگلیس و تولدی دوباره در رم. این داستان مشابه چندین بازیکن است که در سال های اخیر به پایتخت آمده اند. نام هایی مانند ژکو، مایکون و پدرو که در پیراهن جیالوروسی دوباره خودشان را یافته اند.

در یادداشت کالچومرکاتو از پدرو به عنوان آخرین بازیکن اینچنینی یاد می شود. پدرو آخرین خرید بالدینی برای رم بود که در ارتباط با لیگ انگلیس فعالیت می کرد. بازیکن سابق بارسا و چلسی با قراردادی آزاد در تابستان به رم پیوست. قراردادی که از نظر اقتصادی بسیار ارزان است و بازیکن در داخل زمین هم بسیار موثر بوده است.

اگر چند سال به عقب برویم، مایکون هم در سال 2013 به صورت مشابهی از منچسترسیتی به رم آمد و توانست نقشی کلیدی در رمِ گارسیا بازی کند تا تیم اول پایتخت بعد از 3 سال به لیگ قهرمانان برسد.

آنها برای ژکو پول بیشتری پرداخت کردند، اما 15 میلیون یورو برای مهاجمی که بعد از 5 سال 108 گل زده چندان هم زیاد نیست.

کولارف را هم نباید فراموش کنیم که در سال 2017 با 5 میلیون یورو از سیتی به رم آمد و با وجود سن بالا بسیار درخشان ظاهر شد.

رم از آرسنال هم با همین فرمول بازیکن گرفت، هنریک میخیتاریان که فصل قبل به صورت قرضی در رم بود و امسال با قراردادی آزاد به صورت دائمی به رم پیوست. خرید هوشمندانه ای دیگر که در کوتاه مدت کمک زیادی به تیم می کند.

43 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.