web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » ژکو تمدید می کند: مبلغ قرارداد در طول سه فصل پخش خواهد شد/ فریدکین به دنبال مدیر ورزشی و استادیوم

ژکو تمدید می کند: مبلغ قرارداد در طول سه فصل پخش خواهد شد/ فریدکین به دنبال مدیر ورزشی و استادیوم

اکتبر 16, 2020 - 11:23 ق.ظ
L'Ottavo Re
, ,
248 بازدید

در حال حاضر سه موضوع مهم ذهن فریدکین را به خود مشغول کرده است: مدیر ورزشی جدید، تمدید قراردادها و استادیوم. در تمدید قرارداد ها نام چهار بازیکن در ابتدای لیست قرار دارد: پلگرینی، زانیولو، کالافیوری و ادین ژکو!

بر اساس گزارش کوریره دلواسپرت، بعد از ناامیدی از انتقال به یوونتوس، ژکو آمادگی خود را برای تمدید قرارداد به اطلاع فینگا رسانده است: دستمزد خالص 7.5 میلیون یورویی او در دو سال در طی سه فصل پرداخت خواهد شد.
در زمینه مدیریت، مالکان جدید به دنبال دو نفر هستند. اولین نفر که می تواند مدیر ورزشی شود رانگنیک است، گزینه ایده آل فریدکین که باید اما از خواسته های خود برای تمرین دادن تیم کوتاه بیاید. نام های زیاد دیگری مطرح شده اند که لویس اوکامپوس و مایکل امنالو از جمله آن ها هستند. نفر دیگر باید رابط بین باشگاه و تیم باشد. نام های مطرح شده برای این پست گاندینی و بوبان هستند. هر دوی این نام ها در ارتباط با میلان نیز شنیده می شوند. این بی ارتباط با رابطه خوب فریدکین با گروه الیوتِ میلان نیست، زیرا آنها به فریدکین برای جا افتادن در فوتبال ایتالیا مشاوره می دهند.
در مورد استادیوم هم راجی، شهردار رم دیروز گفت که تا قبل از کریسمس رای گیری نهایی انجام خواهد شد.

14 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.