web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » عملکرد فردی بازیکنان رم در پیروزی مقابل اودینزه: پدرو عالی، ژکو افتضاح

عملکرد فردی بازیکنان رم در پیروزی مقابل اودینزه: پدرو عالی، ژکو افتضاح

اکتبر 4, 2020 - 9:03 ب.ظ
L'Ottavo Re
,
299 بازدید

رم توانست اودینزه را با نتیجه 1 بر 0 در داچیا آرنا شکست دهد. اولین سه امتیاز رم در هفته سوم به دست آمد، همچنین این اولین برد رم با ریاست فریدکین هم بود. بازی برای مردان فونسکا به سختی پیش رفت و شاهکار پدرو قفل بازی را برای جیالوروسی شکست. پیروزی از قبل از تعطیلات بازی های ملی برای بازگشتن به آرامش و فرم خوب در پایتخت ضروری بود، ولی عملکرد رم در دقایقی از هر دو نیمه بحث برانگیز بود.

میرانته 7
خوب، هر موقع که به او نیاز بود از دروازه محافظت کرد. نشان داد که استحقاق فیکس بودن در رم را دارد. سیو او مقابل لازانیا در نیمه اول و مقابل مولینا در نیمه دوم پس از اشتباه پلگرینی رم را در بازی نگه داشت. او همیشه آماده بود و در بازی با پا هم اعتماد به نفس داشت.

ایبانیز 7

با وجود جوانی اما او رهبر خط دفاعی رم است. در حالی که منتظر بازگشت اسمالینگ هستم، ایبانیز در حال درخشش در رم است. پس از بازی خوب مقابل یووه او در اودینه هم عالی بود. 87% پاس صحیح نشان می دهد که راجر در بازی با پا هم تبحر دارد.

کومبولا 6.5
او همچنان به رم اطمینان می دهد که سرمایه گذاری خوبی کرده اند. فیزیک قوی، بازی خوانی و موقعیت سنجی از مدافعی خوب ساخته است. هر چند در بازی تیم هنوز تاثیر گذار نیست و باید پیشرفت کند.

سانتون 6
هر کاری که می تواند را می کند، ولی هم چنان گاهی کافی نیست. در حمله بهتر از دفاع بود. ولی سوال اصلی همچنان این است: آیا رم به بازیکنی با کیفیت بهتر در آن منطقه نیاز ندارد؟

پلگرینی 6
همان نوسان همیشگی بین لحظات خوب و بد. در نیمه دوم خوب شروع کرد ولی به مرور زمان کیفیت پاس ها پایین امد. مثل همیشه در 20 متر آخر بیشتر پاس ها نادرست هستند.

ورتو 6

شروع خوب و در دقایق اول بدون شک بهترین بازیکن رم، اما با گذشت زمان کیفیت او هم افت کرد. دوندگی او همچنان ستودنی است.

اسپیناتزولا 6.5
در نیمه اول دوباره بهترین بازیکن زمین بود. در حمله عالی بود و حداقل 2 موقعیت خوب گلزنی ساخت. ولی او هم در نیمه دوم به مانند اکثر بازیکنان افت کرد و اشتباهات زیادی در دفاع داشت. با این وجود اما بهترین پیوستگی عملکرد ربا بعد از کرونا داشته است.

پدرو 7
در همان اول بازی با یک فریب بدن بازیکن اودینزه را از جریان خارج کرد. همیشه قسمت بزرگی از زمین را پوشش می دهد. در دقیقه 55 اولین مروارید از اسپانیا فرا می رسد: اشتباه بازیکن اودینزه با ضربه فوق العاده پدرو به تور دروازه می چسبد تا او زننده تک گل 3 امتیازی باشد.

میخیتاریان 5.5
عملکرد بعد میخیتاریان ادامه دارد. نکته مثبت بازی او حضور موثر در منقطه دفاعی حریف و گرفت پاس های کلیدی است، اما اشتباهات زیاد در آن منطقه باعث شد شب بدی برایش رقم بخورد.

ژکو 5
بدترین عملکرد چند وقت اخیر ژکو. در دقیقه 22 یک موقیعت عالی را از روی پاس عالی ایبانیز از دست داد. علاوه بر آن کنترل های توپ های بد، پاس اشتباه و دویدن کم باعث شد که عملکرد بدی داشته باشد. برای اولین بار در 3 بازی اول رم گل نزده است.

فونسکا 6.5
دوباره به ترکیب مقابل یووه اطمینان کرد و نتیجه گرفت. رم فونسکا همچنان بین لحظات جذاب و اشتباهات مرگبار نوسان می کند. تعویض ها همچنان بسیار دیر اتفاق افتادند، ولی مهم ترین چیز 3 امتیاز بود که کسب شد.

 

الساندرو تالیابوسکی

21 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.