web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » توتی به رم نزدیک شد/ آلگری در دسترس است/  فیئنگا محروم شد!

توتی به رم نزدیک شد/ آلگری در دسترس است/  فیئنگا محروم شد!

سپتامبر 25, 2020 - 2:06 ق.ظ
آگوستینو
, , ,
438 بازدید

کوریره دلو اسپرت ادعا کرده که فرانچسکو توتی به رم نزدیک شده و می تواند نایب رییس یا مدیر فنی شود.

کوریره مدعی شده که تماس ها میان مدیر گویدو فیئنگا و توتی افزایش یافتند و به نظر می رسد که چهره محبوب هواداران به باشگاه نزدیک شده است.

اشتباه تیم مدیریتی مقابل ورونا (قرار دادن نام آمادو دیاوارا در  لیست جوانان به اشتباه، و بازنده اعلام شدن رم با نتیجه 3-0 در حالی که بازی با نتیجه 0-0 تمام شده بود)، می تواند نقش تعیین کننده ای ایفا کند و به تحول مورد نظر گروه فریدکین سرعت بدهد.

از نظر روزنامه چاپ رم، توتی هنوز با مالکان جدید باشگاه دیداری ندشاته اما تماس ها میان بهترین گلزن تاریخ جالوروسی و مدیر فیئنگا مستمر هستند.

کوریره نوشته که پست توتی هنوز مشخص نیست، اما او می تواند به عنوان نایب رییس یا مدیر فنی به باشگاه بازگردد.

در همین حال، فوتبال ایتالیا نوشته که فشار بر پائولو فونسکا سرمربی رم در حال افزایش است زیرا مکس آلگری به اطلاع باشگاه رسانده که آماده همکاری است.

آلگری آخرین بار در یوونتوس فعالیت کرد و در آستانه فصل 20-2019 جای خود را به مائوریزیو ساری داد و در سالی که گذشت مشغول بررسی احتمال بازگشتش به دنیای فوتبال بود.

نام آلگری در ارتباط با پاری سن ژرمن مطرح بود، اما شاید او از فرصت فعالیت مجدد در سری آ استفاه کند.

کوریره دلو اسپرت نوشته که آلگری می خواهد به نیمکت مربیگری برگردد و این موضوع را به اطلاع مالکان جدید رم رسانده و آماده صحبت در خصوص برنامه هاست.

کوریره مدعی شده که برای مربی 53 ساله برنامه های باشگاه بسیار مهم هستند و او می خواهد یکبار دیگر به موفقیت برسد، همان کاری که در سالهای اخیر انجام داده است.

در طول تابستان نام آلگری در ارتباط با اینتر مطرح بود و اگر آنتونیو کنته از نراتزوری جدا می شد او حاضر بود جایش را بگیرد و برای هر فصل هم 10 میلیون یورو حقوق می خواست.

کوریره فاش کرده که آلگری حاضر است با مبلغی کمتر با رم همکاری کند و شروع بد رم می تواند به تغییراتی زودهنگام و تصمیماتی بزرگ از سوی گروه فریدکین منجر شود.

و فیئنگا مدیر اجرایی رم و باشگاه رم به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ضد کرونایی در دیدار فصل گذشته با ناپلی جریمه شدند.

فیئنگا 30 روز محروم شده و باشگاه رم نیز باید 7 هزار یورو بپردازد.

دکتر مانارا عضو تیم پزشکی رم هم 20 روز محروم شده است.

از قرار معلوم نیمکت نشینان رم به پروتکل های بهداشتی توجه نکردند.

بدین ترتیب فیئنگا نمی تواند به مدت 30 روز به رختکن رم برود یا حتی در مذاکرات مربوط به بازار نقل و انتقالات حاضر باشد!

7 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.