web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » ژکو جایی نمی رود، نه یووه و نه اتلتیکو/ ادین مقابل یووه یار ثابت است/ میلیک بیش از حد خودش پول می خواهد!

ژکو جایی نمی رود، نه یووه و نه اتلتیکو/ ادین مقابل یووه یار ثابت است/ میلیک بیش از حد خودش پول می خواهد!

سپتامبر 23, 2020 - 1:21 ق.ظ
آگوستینو
, ,
341 بازدید

پس از کش و قوس های فراوان، ادین ژکو برای یک فصل دیگر در رم ماندنی شد.

به نظر می رسید که انتقال ژکو به یوونتوس حتمی است و او مقابل ورونا هم برای رم به میدان رفت.

با این حال، اسکای اسپرت نوشته که انتقال ژکو به یوونتوس منتفی شده است.

قرار بود رم آرکادیوژ میلیک را از ناپلی بگیرد، اما مذاکره مهاجم لهستانی و باشگاهش به بن بست رسیدند. از سوی دیگر، یوونتوس هم آلوارو موراتا را از اتلتیکو مادرید قرض گرفت.

اسکای یادآور شده که ژکو هرگز مشکلی با ادامه همکاری با رم نداشته و از باقی ماندن در باشگاهش راضی است و خانواده اش هم در پایتخت ایتالیا بسیار راضی هستند و او آماده است تا در روزهای آینده مقابل یوونتوس به میدان برود.

همچنین رماپرس شایعه علاقه مندی اتلتیکو مادرید به ژکو را تکذیب کرده است.

و یک واسطه بازار نقل و انتقالات به شدت از رفتار میلیک و ناپلی انتقاد کرد.

تاتنهام حالا مشتری اصلی میلیک است، اما انتقال او به این باشگاه انگلیسی هم قطعی نیست. نیوکاسل، فولام و لیدز یونایتد نیز او را می خواهد.

وینچنزو مورابیتو یکی از ایجنت هایی که به انتقال میلیک رسیدگی می کند به رادیو کیس کیس ناپلی گفت: «در انگلستان فرصت هایی هست، ولی به او قول داده بودند که به یک باشگاه بزرگ ایتالیایی برود و سالی شش میلیون یورو هم حقوق بگیرد و اوضاع عوض شد.»

«اگر ناپلی باز هم 25 میلیون یورو بعلاوه 5 میلیون یورو مبلغ شرطی بخواهد او در ناپل ماندنی می شود. از نظر من، ارزش او در بازار فعلی حدود 20 میلیون یوروست.»

«مسئله دیگر این است که میلیک پیش خودش فکر میکند که می تواند هر فصل 5 میلیون یورو حقوق بگیرد، ولی او هرگز چنین حقوقی دریافت نمی کند. در انگلستان، آنها حاضرند به او حداکثر حقوق 3.5 میلیون یورویی پیشنهاد کنند.»

«در کل این قضیه خیلی بد عمل کردند».

15 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.