web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » میلیک به سوئیس رفت/ فونسکا مهاجم لهستانی را راضی کرد

میلیک به سوئیس رفت/ فونسکا مهاجم لهستانی را راضی کرد

سپتامبر 18, 2020 - 2:26 ب.ظ
L'Ottavo Re
,
356 بازدید

چیزی به شروع دومنیو مهاجمان در اروپا باقی نمانده است. میلیک پیشنهاد رم را پذیرفته و ژکو آماده پرواز به تورین است.

اما قبل از نهایی شدن همه چیز اما مهاجم لهستانی باید تست های پزشکی رم را در سویس پشت سر بگذارد. رم میخواهد برای اطمینان بیشتر نسبت به وضعیت زانوهای عمل شده میلیک او را در این کلنیک تست کند. در عین حال واسطه ها در حال گفتگو برای جزئیات نهایی قرارداد هستند.

فونسکا میلیک را متقاعد کرد

میلیک برای رم، ژکو برای یووه و هیگواین برای میامی. وضعیت سوارز هم هنوز به طور کامل مشخص نیست. در نهایت اما پیرلو و فونسکا لبخند می زنند.

“به اینجا بیا. تو شماره 9 ایده آل من هستی.”

رمانیوز می گوید این ها صحبت هایی است که مربی رم به مهاجم لهستانی گفته است. حرف هایی که باعث شد شک میلیک از بین برود و او در مرحله آخر، در حال رفع اختلاف 200 هزار یورویی خود با دی لورنتیس است تا پس از آن انتقالش به رم را نهایی کند. در عین حال رم خواسته که تست های پزشکی بیشتری از میلیک گرفته شوند و به همین دلیل زانوهای او در خارج از ایتالیا تحت بررسی دقیق قرار خواند گرفت. رم 3 میلیون یورو بابت انتقال قرضی می دهد، 15 میلیون بند خرید اجباری و 5 میلیون هم مبالغ شرطی است. گرگ ها از فروش ژکو هم حدود 16 میلیون یورو پول به دست می آورند. در انتقال ژکو به یووه خواسته بازیکن تاثیر گذار بود، زیرا این آخرین شانس مرد بوسنیایی برای گرفتن جام خواهد بود.

23 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.