web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » صدای پای توتی می آید!

صدای پای توتی می آید!

سپتامبر 8, 2020 - 2:48 ب.ظ
L'Ottavo Re
, , ,
329 بازدید

وبسایت گل تایید می کند که فرانچسکو توتی در نزدیکی توافقی برای بازگشت به باشگاه محبوبش قرار دارد.

توتی 43 ساله تمام دوارن فوتبال حرفه ای خود را در رم سپری کرد، جایی که 786 بار با پیراهن رم به میدان رفت و 307 گل به ثمر رساند.

با پایان یافتن دوران مالکیت پالوتا، خانواده فریدکین علاقه زیادی به بازگشت توتی دارند. آنها می خواهند شغل دستیار مدیر ورزشی را به توتی پیشنهاد کنند.

خروج توتی از رم در تابستان قبل با تلخی زیادی همراه بود، و او در یک کنفرانس مطبوعاتی پالوتا را به باد انتقاد گرفت:

” من هیچ گاه فرصت نداشتم که خودم را ابراز کنم. من را هیچ وقت در پروژه فنی دخالت نمی دادند. در سال اول ممکن است این طوری شود. در سال دوم فهمیدم که می خواهم چه کار کنم، ولی هیچ گاه فرصتش را نیافتم.

آنها از خواسته های من با خبر بوند، من می خواستم برای این تیم همه کار بکنم. ولی صادقانه بگویم که آنها این را نمی خواستند. آنها من را از تمامی تصمیم گیری ها حذف کردند.

حالا راه ما جدا می شود. زمانی که یک مالک دیگر باشگاه به من اطمینان کند، آماده بازگشت خواهم بود. من نمی خواهم کسی را سرزنش کنم. ما یک ماجراجویی را شروع کردیم، و چون به من احترام نگذاشتند از آن خارج می شوم.

همه می دانند که آنها به زور من را مجبور به بازنشستگی کردند. من قراردادی 6 ساله به عنوان مدیر داشتم. من آرام شروع کردم، و فهمیدم که کاملا با زمین مسابقه فرق دارد. قول های بسیاری دادند که به آنها عمل نکردند.

دغدغه برخی افراد خارج کردن رمی ها از رم بوده است. در 8 سال گذشته، از زمانی که آمریکایی ها آمدند، آنها تمام تلاش خود را کردند تا رمی ها را به حاشیه برانند.”

15 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.