web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » توتی: به رم برمی گردم، دیر یا زود!

توتی: به رم برمی گردم، دیر یا زود!

سپتامبر 1, 2020 - 6:51 ب.ظ
آگوستینو
, , ,
224 بازدید

فرانچسکو توتی ستاره سابق رم تایید کرده که دیر یا زود به باشگاه محبوبش بازمی گردد، اما یادآور شده که با مالک جدید رم صحبتی نداشته است.

توتی بیش از دو دهه با رم همکاری کرد، اما به شکلی جنجالی از باشگاه جدا شد و حالا او گفته که با کمال میل حاضر است با خانواده فریدکین مالکان جدید رم مذاکره کند.

توتی به لا ریپوبلیکا گفت: «تغییر برایم ضروری نیست، من چیز دیگری را پیدا کردم که برایم جذاب است. این بحث شفاف بوده، طبیعی است که فکر کنیم دیر یا زود، رم و من دوباره یکدیگر را خواهیم دید.»

«ولی نمی دانم آینده چه میشود، و مهمتر، توقع ندارم که با نشستن در خانه و هیچ کاری نکردن چیزی شود.»

توتی گفت که منتظر دعوت به همکاری از سوی فریدکین مالک جدید رم می ماند.

او در پاسخ به این پرسش که چه زمانی به رم بازمی گردد گفت: «این پرسش درستی نیست. بیش از حد صریح است، در این قضیه جزییات ظریفی هست. اگر از من بپرسید که چه زمانی با خانواده فریدکین دیدار می کنم، می گویم: وقتی که آنها مرا به نوشیدن قهوه دعوت کنند.»

«صادقانه بگویم، به نظرم چنین کاری می کنند. ولی فعلا، تماسی نبوده است.»

از نظر توتی، فریدکین درک لازم را برای اداره باشگاه دارد و از این موضوع که رایان پسر وی به شهر رم نقل مکان می کند راضی است.

«دن فریدکین سریعا موضوعی حساس را در ککرد. در شهر رم، مالک باشگاه باید از نظر فیزیکی حضور داشته باشد.»

«اعلام اینکه پسرش رایان می آید و اینجا زندگی می کند حرکت صحیحی بود. {رییس سابق جیمز} پالوتا به خاطر اینکه تصمیماتش را بر اساس گزارش می گرفت اشتباهاتی مرتکب شد.»

5 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.