web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » اعلام آمادگی رانگنیک برای همکاری با رم!

اعلام آمادگی رانگنیک برای همکاری با رم!

آگوست 30, 2020 - 3:29 ب.ظ
آگوستینو
, ,
340 بازدید

رالف رانگنیک گفت و گویی با کوریره دلا سرا داشته و توضیح داده که چرا به میلان ملحق نشده و در این مصاحبه او به شکل غیرمستقیم برای همکاری با رم اعلام آمادگی کرده است.

به نظر می رسید که رانگنیک به میلان ملحق می شود، اما روسونری ترجیح داد به همکاری با استفانو پیولی ادامه دهد.

پس از آن بود که نام مدیر سابق ردبول لایپزیش در ارتباط با رم مطرح شد.

«من یک ترینجر هستم – تمرین دهنده، مربی، و همین طور مدیر.»

«نتایج ورزشی و اقتصادی همگی نتیجه یک پروژه هستند و سرمربی وقتی بازیکنانی را برای تفکرش انتخاب می کند بهترین نتایج را بدست می آورد.»

«یورگن کلوپ در لیورپول دارد همین کار را می کند و شما نتایجش را می بینید. هر باشگاهی به یک پروژه میان مدت تا بلندمدت پایدار نیازمند است و همه چیز از یک موضوع شروع می کند: یک تفکر کاملا روشن از فوتبالی که می خواهید بازی کنید.»

«هویت به سیستم منجر می شود، به طور مثال تیم های رد بول به یک شکل بازی می کنند، چه در سالزبورگ، چه در لایپزیش یا در نیویورک.»

رانگنیک تاکید کرد که عمل هوشمندانه ای نبود که پس از نتایج پیولی با میلان (نه برد و سه تساوی پس از اتمام قرنطینه) برای تحول تیم اقدام می کرد چون وضعیت نسبت به اولین باری که با او تماس گرفتند فرق کرده بود.

همچنین نظر او در مورد ترکیب هم با آن چیزی که اکنون زیر نظر پیولی و مدیر پائولو مالدینی در حال شکل گیری است فرق داشت.

«من آمادگی جسمانی زلاتان ایبراهیموویچ در 38 سالگی را تحسین می کنم، ولی کار من ساخت سرمایه است، نه حاضری خوری. بازیکنان باید وقتی که هنوز هیچکس آنها را نمی شناسد شناسایی شوند. در ردبول، ما دائما با شبکه های استعدادیابی همکاری می کردیم، گروه هایی که می دانستند به دنبال چه ویژگی هایی هستیم.»

سپس رانگنیک وارد بحث رم شد، باشگاهی که حالا دن فریدکین را به عنوان مالک جدید خودش می بیند.

«بوندس لیگا و سری آ شبیه هم هستند، با توجه به اینکه بایرن مونیخ و یوونتوس سالهاست که تسلط پیدا کردند و باشگاه های دیگر تلاش می کنند تا شرایط را عوض کنند. به همین دلیل است که شما به دیدگاه و برنامه مشخصی نیاز دارید، درست مثل کار استثنایی که آتالانتا ی جیان پیرو گاسپرینی انجام داد.»

«رم نماینده شهری جهانی است و باشگاهی با سابقه در اروپاست، اما آخرین بار 20 سال پیش اسکودتو را برده و آخرین جامی هم که بردند کوپا ایتالیا در 12 سال پیش بود.»

«دیدن اینکه مالکان جدید، کارآفرینان موفقی مثل دن و رایان فریدکین چطور می خواهد رم را به مسیر موفقیت برگردانند جالب خواهد بود.»

«اگر من باشم، پنج یا شش متخصص را می آورم که به باشگاه اضافه شوند، نه 20 یا 25 نفر. رویکرد من این است که از همان افرادی که آنجا هستند بیشترین بهره را ببرم.»

«به طور مثال، در 2012 من پذیرفتم که به طور مشترک مدیر ورزشی در ردبول لایپزیش و سالزبورگ باشم، پس در دو ماه اول با همه حرف زدم، سعی کردم تا افراد مناسب را در جایگاه مناسبی قرار دهم و در زمان مناسب. همه جزییات مهم هستند، در داخل و خارج زمین.»

5 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.