web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » پالوتا: همیشه خیر و صلاح رم را می خواستم/ فریدکین از اشتباهات من درس بگیر!

پالوتا: همیشه خیر و صلاح رم را می خواستم/ فریدکین از اشتباهات من درس بگیر!

آگوست 15, 2020 - 5:40 ب.ظ
آگوستینو
,
371 بازدید

جیمز پالوتا رییس رم تاکید کرده که همواره به فکر منافع باشگاه بوده و آماده است تا به مالک جدید باشگاه ایتالیایی کمک کند تا اشتباهات او را تکرار نکند.

انتظار می رود که تا دوشنبه تغییر مالکیت باشگاه رم انجام شود و دن فریدکین و گروهش جای پالوتا را بگیرند.

در همین حال گمانه زنی های زیادی در خصوص برنامه های فریدکین برای رم انجام شده اند، از جمله مسائلی که در مورد پروژه ساخت ورزشگاه مطرح شده اند، اینکه رییس جدید مالکیت زمین را به باشگاه می بخشد.

پالوتا در مصاحبه ای واتس اپی به کوریره دلو اسپرت گفت: «اینکه ما از شرکت متفاوتی استفاده کردیم و جدا از رم است، فقط به خاطر مشکلات قانونی و مالی است.»

«برنامه ای در کار نبود. باشگاه همچنان از ورزشگاه سود می کرد.»

یکی از دلایلی که پروژه استادیو دلا رما با موانع زیادی مواجه شده این نظریه بود پالوتا شخصا از ساخت آن سود می برد، به طور مثال پرداخت 3 میلیون یورو در سال برای اجاره ورزشگاه، تقریبا همان مبلغی که برای اجاره استادیو الیمپیکو به کمیته ملی المپیک ایتالیا می پردازند.

وقتی به پالوتا گفته شد که مالک جدید قصد دارد آن 3 میلیون یوروی مورد توافق را کاهش دهد، پالوتا پاسخ داد: «فریدکین خودش خواهد دید…»

پالوتا همچنین از گزارش ها مبنی بر اینکه از مدیران رم خواسته تا پیش از انجام قرارداد با فریدکین صحبت نکنند گلایه کرد. چنین ادعایی یعنی هر گونه فعالیت رم در بازار نقل و انتقالات متوقف شده است.

«شوخی می کنید؟ من هرگز چنین چیزی را نمی خواهم. در اصل، می توانم به شما بگویم که برخی از مدیران همین چند روز پیش با فریدکین صحبت کردند. من از پاییز گذشته همکاری کاملی را خریدار داشتم.»

«آماده ام تا مشورت هم بدهم، تا فریدکین بتواند اشتباهات من درس بگیرد و تکرارشان نکند. این موضوع را کسی نمی تواند کتمان کند، چون من جلوی بسیاری چنین حرفی زدم.»

«همیشه به فکر منافع باشگاه بودم. می خواهم رم در آینده موفق باشد، فرقی نمی کند مالکش چه کسی است.»

25 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.