web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » میختاریان: یکی از بهترین فصل هایم بود

میختاریان: یکی از بهترین فصل هایم بود

آگوست 6, 2020 - 5:23 ب.ظ
الیاس شایان فر
, ,
94 بازدید

هنریخ میختاریان اعتراف می کند که این یکی از بهترین فصول دوران حرفه ای او بوده و حالا آماده نبرد با سویا در رقابت های اروپایی است.
به گزارش ASR27 ٬‌ گرگها باید امشب و در دیداری تک بازی در مرحله یک هستم نهایی مقابل سویا قرار بگیرند.
میختاریان در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی می گوید: “باید مراقب باشیم. چون همه چیز به همین بازی بستگی دارد و بازی برگشتی در کار نیست.”
“اگر با اعتماد به نفس ظاهر شویم می توانیم به پیروزی برسیم. مهم است که رویکرد متعادلی داشته باشیم.”
ملی پوش ارمنی آرسنال که حالا قرارداد قرضی اش با رم تمدید شده فصل خوبی را با رم سپری کرده و توانسته در ۲۶ بازی آمار ۹ گل و ۶ پاس گل را رقم بزند.
“این یکی از بهترین فصل های دوران حرفه ای ام بوده اما هنوز نتوانستم برای رم در اروپا گلزنی کنم که البته اشکالی ندارد تا وقتی که تیم نتیجه بگیرد و به مرحله بعد صعود کند.”
“تلاشم را می کنم و هر کاری که بتوانم برای کمک به هم تیمی هایم می کنم تا به برد برسیم. ما حالا داریم با سیستم جدید ۳-۴-۲-۱ بازی می کنیم و من به ژکو نزدیک تر شده ام و بیشتر در موقعیت گلزنی قرار می گیرم. می خواهم همین روند را ادامه دهم و برای تیم مفید باشم.”
تیم قبلی میختاریان یعنی آرسنال سال گذشته در فینال لیگ اروپا مقابل چلسیِ مائوریتزیو ساری قرار گرفت و شکست خورد اما این بازیکن ارمنی بنا به دلایل امنیتی نتوانست به همراه تیمش به آذربایجان سفر کند.
“بدیهی است که از دست دادن آن بازی جای تاسف داشت و هنوز هم برایم دردناک است بنابراین ترجیح می دهم راجبش حرفی نزنم. این یک فصل دیگر است. می خواهم به فینال برسم و من مطمئنم که تیمم برای این بازی آماده است. پیروزی من پیروزی تیم است.

0 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.