web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » در رادیو رما مطرح شد: از پست عجیب ژکو تا 10 پله سقوط ذهنی

در رادیو رما مطرح شد: از پست عجیب ژکو تا 10 پله سقوط ذهنی

جولای 6, 2020 - 4:18 ب.ظ
L'Ottavo Re
, ,
242 بازدید

بخش رما رادیو از سایت رمانیوز، هر روز اخبار و حواشی تیم را توسط خبرنگاران و طرفداران نزدیک باشگاه پوشش می دهد.

جاناتان کالو: مهم ترین عناصر برای ترمیم یه تیم یک مهاجم است که گل بزند و گلری است که بتواند توپ ها را بگیرد. کسی که بیشتر گل بزند می برد، و این می تونه جلوی بسیاری از مشکلات داخل باشگاه را بگیره. اگر فرناندز درست بگه و کاوانی به رم بیاد، خریداران جدید دست به کار مهمی زده اند. پالوتا وقتی به رم اومد اول بازیکنان بزرگ مانند ووچینیچ را فروخت و با جوانان شروع کرد.

جاکوب پالیتزی: می خواهم درباره بازی دیشب صحبت کنم که از بازی های قبل تنها کمی بهتر بود. نیمه اول مشکل خاصی نداشت، با وجود اینکه ناپولی مالک توپ بود. تاکتیک های جالب رم بعد از کمی اثر بخشی، اثر خود را به سرعت از دست دادن. اشتباهات ما همیشه بدجور برامون تلخ می شن. بهترین بازیکن رم دوباره دروازه بانش بود. فصل پیش در همین موقع اوضاع خوبی نداشتیم ولی با رانیری یه حس انتقام گیری ای داشتیم، که الان اونم نیست. دقیقا مثل فصل قبل امتیاز گرفتیم، ولی از نظر ذهنی 10 پله پسرفت کردیم.

استفانو پتروچی: ما می ترسیدیم که فرم تیم در بازگشایی افتضاح باشه و همین هم شد. مدیر رم چند دقیقه بعد بازی میگه که رم باید به آرامش برسه. می خوام بدونم چرا بعد 6 ماه کل پروژه باید دوباره عوض شه؟ عناصر باشگاه به ندرت پیشرفت می کنن. چرا یووه می تونه از بحران ها در بیاد و رم نه؟ اونا کوپا رو باختن ولی به لیگ با قدرت برگشتن، چون باشگاه پشتشونه. تو رم همیشه پشت سرمربی قایم می شن و اخرش هم میگن احمقه.

فرانکو ملی: رم کمی بهتر بازی کرد. تعادل بهتری داشت ولی برای بازی جلوی ناپولی این کافی نیست. حملات رم عجیبه، چون ژکو سعی میکنه مسئولیت قبول کنه ولی کسی حمایتش نمی کنه. علاوه بر افتضاح کلایورت، امیدوار بودم از زانیولو بازی بهتری ببینم. پلگرینی هم از نظر شخصیتی هنوز پخته نیست. میلان می تونه جایگاه رم رو بگیره.

8 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.