web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » پاستوره: من هیچ وقت ذهنیت اول شدن را نداشتم!

پاستوره: من هیچ وقت ذهنیت اول شدن را نداشتم!

ژوئن 12, 2020 - 3:49 ب.ظ
L'Ottavo Re
, ,
131 بازدید

پاستوره در پالرمو مطرح شد، جایی که او توانست در 82 بازی 16 گل و 16 پاس گل ثبت کند. این باعث شد که پاریس سن ژرمن او را قیمت بالایی بخرد، ولی او نتوانست انتظارات را در فرانسه برآورده کند و به بازیکنی مشهور شد که به اندازه کافی مسئولیت نمی پذیرد. بخش هایی از مصاحبه او با خبرگزاری آرژانتینی تی وای سی را می خوانید:

” من هیچ وقت ذهنیت شماره 1 بودن را نداشتم. من همیشه همان طوری بازی میکنم که در زمان بچگی بازی میکردم: میخواستم تفریح کنم. آن ها همیشه از من می خواستند که در دفاع بیشتر کمک کنم. من هم همیشه سعی میکردم نقاط قوتم را برجسته کنم تا ضعف هایم را بپوشانم. فکر میکنم در این کار موفق بوده ام. “

پاستوره ولی می گوید که کمک نکردن در دفاع باعث جر و بحث با مربی و هم تیمی هایش نشده است.

” نه بحث چندانی نبوده است. 11 بازیکن در زمین حضور دارند، با وظایف متفاوت. من از بقیه نمی خواهم در حمله شرکت کنند، فقط توپ را به من بدهند.”

پاستوره بعد از 7 فصل در فرانسه به ایتالیا بازگشت و در حال حاضر در رم عضویت دارد.

” من بسیار رشد کردم. من با اسطوره های جهانی هم بازی بودم. برای سال های زیادی حضور در یک رختکن با این بازیکنان بزرگ خیلی عالی بود. من وقتی به آنجا رفتم که مالکان به تازگی تیم را خریده بودند، و بعد از آن پیشرفت را دیدم. خیلی چیز ها تغییر کرد، همیشه مثبت و رو به جلو.
در لیگ فرانسه در سال های اخیر همیشه قدرت اول بوده اند. بسیاری از بازی های در نیمه اول به پایان می رسد و سرعت بازی در ادامه بسیار کند می شود. این برای سی ال مشکل ساز می شود، زیار شما حتی یک ثانیه هم نباید غافل شوید. در فرانسه با تلاش کم پیروز می شدیم.”

پاستوره ادعا می کند که بعد از حکمرانی مسی و رونالدو، نیمار شماره 1 دنیا خواهد شد.
“او می خواهد شماره 1 شود و شانسش را دارد. او در تیم خوبی است و خیلی هم تمرین می کند. او می توانست برای پاریس بسیار موثر تر باشد. ما داریم در مورد لول بالای مسی و رونالدو حرف می زنیم. ولی او پتانسیلش را دارد.”

پاستوره همچنین اذعان می کند که می توانست بسیار بهتر از این باشد.
” بله. فکر میکنم بسیاری از مردم هم همین را می گویند. سال قبل از رفتن به پاریس عالی بود. من رهبر پالرمو بودم. وقتی بازیکنانی مثل زلاتان به تیم آمدند، مسئولیت تیم را بر عهده گرفتند و من دیگر شبیه ستاره تیم بازی نمی کنم. من همیشه می خواستم خوب باشم، ولی هیچ وقت به بهترین شدن فکر نکردم.”

رم در کورس با آتالانتا برای لیگ قهرمانان است، این در حالی است که لاتزیو با یووه برای اسکودتو رقابت می کند. رم در هفته آخر با یوونتوس دیدار می کند. او در این باره شوخی کرد که ممکن است یووه در آن بازی کاملا بهتر از رم باشد.
“ممکنه. (خنده) بستگی به این دارد که وضع ما برای رسیدن به سهمیه چگونه است. ما باید ولی همه تیم ها را ببریم. “

4 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.