web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » میخیتاریان: می خواهم در رم بمانم، اما دست من نیست

میخیتاریان: می خواهم در رم بمانم، اما دست من نیست

ژوئن 8, 2020 - 8:13 ب.ظ
آگوستینو
, , ,
107 بازدید

هنریک میخیتاریان هافبک ارمنی توضیح داده که می خواهد به همکاری با رم ادامه دهد، اما تصمیم گیری در این خصوص فقط به او بستگی ندارد.

میخیتاریان در تابستان گذشته به عنوان یار قرضی از آرسنال به رم رفت و فصل موفقی را سپری کرده است.

در مصاحبه با Futbol with Grant Wahl او در مورد احتمال ادامه سری آ گفت: «برای ما بازیکنان این موضوع کمی غیرعادی است، نمی دانیم چه می شود. نمی دانیم چطور واکنش نشان خواهیم داد یا چطور بازی می کنیم ولی منتظرش هستیم.»

«من از شهر رم، باشگاه آ اس رم خوشم می آید، آرزویم این است که بتوانم برای مدت طولانی تری اینجا بمانم ولی دست من نیست.»

«نهایت تلاشم را انجام می دهم، تمرین می کنم، زبان ایتالیایی یاد می گیرم تا بهتر شوم و باید ببینیم چه می شود.»

«باشگاه و فلسفه مربی مناسب من هستند. از انجام چنین سبک فوتبالی خیلی خوشحال می شوم چون برایم لذت بخش است، باعث می شود از فوتبال لذت ببرم. تنها دلیلش است، به نظرم.»

«البته، دوست دارم در فصل بعد در رم باشم و نه فقط فصل بعد، برای چند سال دیگر. هنوز با آرسنال قرارداد دارم، دست من نیست. به آرسنال و رم بستگی دارد که بر سر مبلغ انتقال توافق کنند.»

«من به فکر اینم که سخت تلاش کنم، بازی کنم و به فکر آینده باشم. اگر قرار نباشد در رم باشم و به آرسنال برگردم گلایه نمی کنم.»

«زندگی فوتبالی خیلی سریع عوض می شود، هر جایی هستید باید آماده بازی باشید. اگر رم نباشد، من به آرسنال برمی گردم. اگر این طور نشد، اینجا می مانم و برای رم بازی می کنم.»

«{در رابطه با رسیدن به لیگ قهرمانان} به خودمان بستگی دارد. ما ظرفیت و توانایی این را داریم که در جمع چهار تیم قرار بگیریم – می توانیم انجامش دهیم. 12 مسابقه باقی مانده و باید تا جایی که می توانیم بیشتر امتیاز بگیریم.»

«البته، هدف ما در ابتدای فصل همین بود. سخت است، همه برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر می جنگند، ولی به نظرم هر چیزی ممکن است.»

0 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.